آرایشگاه تخصصی رنگ مو در تهران , 3توصیه به %آرایشگران

سالن زیبایی -آرایشگاه تخصصی رنگ مو در تهران

آرایشگاه تخصصی رنگ مو در تهران

آرایشگاه تخصصی رنگ مو در تهران دارای مشتری های زیادی است که سلیقه های گوناگونی دارند. بازهم به فکر رضایت و خوشحالی آنان است. گرچه همه ما قبلاً آن را دیده‌ایم – مشتری تلفن خود را بیرون می‌آورد، به تابلوی پینترست با عنوان “Hair Color Inspo” اشاره می‌کند و انتظار دارد نتایج مشابهی در پایان قرار ملاقات داشته باشد. افزایش اخیر در رسانه های اجتماعی مراقبت از مو تأثیر زیادی بر صنعت رنگ آمیزی به طور کلی گذاشته است. مشتریان پس از مراجعه به الی بیوتی در خواست می‌کنند پس از هزینه هزینه آمبره مو موهای فوق العاده ای داشته باشند. پلتفرم هایی مانند اینستاگرام و تیک تاک مملو از تأثیرگذارانی هستند که نام رنگ مو و تکنیک های پیشنهادی را برای رنگارنگ ها ارسال می کنند.
سالن زیبایی -آرایشگاه تخصصی رنگ مو در تهران
ویتامین مو - آرایشگاه تخصصی رنگ مو در تهران

آرایشگاه تخصصی رنگ مو در تهران در خدمت مشتریان زیادی است.

اما هیچ تضمینی در مورد رنگ کردن مو وجود ندارد. این یک فرآیند بسیار ظریف است که باید تعدادی از عوامل را در نظر بگیرد. اگر یک آرایشگر به درستی آماده نشود، نه تنها مشتری می تواند رنگی کمتر از مطلوب داشته باشد. بلکه می تواند باعث آسیب شدید مو در کوتاه مدت و/یا درازمدت شود.

هیچ‌کس نمی‌خواهد مشتریان را ناامید کند، بنابراین ضروری است که قبل از شروع فرآیند رنگ کردن، تمام آمادگی‌های لازم را برای موهای آن‌ها انجام دهید. به دنبال راه هایی برای اطمینان از یک جلسه رنگ آمیزی موفق هستید؟ در اینجا 4 روش برای جلوگیری از آسیب رسیدن به موهای مشتری در هنگام رنگ کردن آورده شده است.

آموزشگاه تخصصی الی بیوتی

برای دریافت مشاوره و رزرو وقت در خصوص زیبایی مو خود با ما تماس بگیرید.

همه محصولات مو یکسان ساخته نمی شوند. در این خصوص می‌توانید به بهترین آرایشگاه تخصصی رنگ مو در تهران  مراجعه فرمائید. به عنوان یک آرایشگر، وظیفه شما این است که مشتریان را در مورد بهترین روش ها برای حفظ سلامت موهایشان آموزش دهید. با به‌روز ماندن در مورد جدیدترین شامپوها و نرم‌کننده‌هایی که می‌توانند نیازهای خاص موهای مشتریان شما را برطرف کنند، خود را به عنوان یک منبع قرار دهید.

یکی از توصیه‌هایی که همیشه باید به مشتریانی که موهایشان مرتباً رنگ شده است انجام دهید، شامپو و نرم‌کننده تقویت‌کننده است. این محصولات که شامپوهای تقویت‌کننده نیز نامیده می‌شوند، حاوی پروتئین و ویتامین‌های اضافی هستند. این محصولات در آرایشگاه تخصصی رنگ مو در تهران ارائه می‌شوند. که برای آبرسانی به مو و جلوگیری از شکستگی به کار می‌روند. اگر مشتریان شما در مورد بافت موهای رنگ شده نگرانی یا شکایت دارند، به آنها یادآوری کنید که استفاده از محصولات تقویت کننده یا حتی نرم کننده های باقی مانده بخش مهمی در حفظ سلامت مو هستند. الی بیوتی به شما این امکان را می‌دهد بهترین محصولات را با بهترین قیمت خریداری کنید.

رنگ آمیزی نیاز به صبر در دو طرف صندلی سالن دارد. این جلسات  با هزینه آمبره مو می تواند بسیار وقت گیر باشد، بنابراین مهم است که برای حفظ حرفه ای بودن، صبر خود را تمرین کنید.

مشتریان شما ممکن است نخواهند همان آرامش را حفظ کنند. اگر نتایج مورد نظر آنها بیش از یک جلسه طول بکشد، آماده باشید که آنها به طور فزاینده ای بی تاب شوند. از این گذشته ، هیچ کس نمی خواهد تمام روز روی صندلی سالن بنشیند! به مشتریان خود اطلاع دهید که دلیل کندی پیشرفت، جلوگیری از آسیب و حفظ راحتی آنهاست. آرایشگاه تخصصی رنگ مو در تهران از eliiibeauty.ir در خدمت رسانی حاضر است.

هیچ آرایشگری نباید به یک قرار ملاقات “مو کور” برود. درک دقیق آناتومی مو ممکن است در یک جلسه رنگ‌آمیزی چندان مهم به نظر نرسد، اما بدون آن، چگونه می‌توانید انتظار داشته باشید که بهترین رنگ را برای مشتری خود به دست آورید یا حتی به بهبود سلامت موهای او کمک کنید؟ در ادامه مراقبت از مو 1 را ببیند.

هنگام کار با انواع مو، این را در نظر داشته باشید. به عنوان یک آرایشگر، می خواهید قبل از مخلوط کردن و استفاده از هزینه آمبره مو ، تاریخچه موهای مشتری خود را به طور کامل بررسی کنید. سوالاتی مانند:

آیا این اولین بار است که موهای خود را رنگ می کنید/سفید می کنید؟ اگر نه، چند بار در سال و برای چند سال؟

آیا سعی کرده اید موهای خود را در خانه رنگ کنید؟

چند وقت یکبار به موهایتان گرما میزنید؟

چند بار در هفته موهای خود را می شویید؟

مراقبت از مو 1در سالن

دو یا سه سوال اول بسیار مهم است که قبل از مخلوط کردن رنگ ها مشخص شوند. پس از پرداخت هزینه آمبره مو یکی از بزرگترین دلایل شکستگی مو، فرآوری بیش از حد مو است، و شما می‌خواهید مطمئن شوید که موهای مشتری‌تان در حال حاضر در حالت شکننده‌ای قرار نگرفته است، قبل از اینکه شرایط را بدتر کنید. آنها ممکن است ناامید شوند، اما این مسئولیت شماست که از آنها – و موهایشان – در برابر خودشان محافظت کنید! در ادامه مراقبت از مو 2 مشاهده کنید.

پذیرش این نکته برای مشتریان ممکن است دشوار باشد. با افزایش جدید محبوبیت موج‌های شل و ساحلی، زنان بیشتر و بیشتری ابزارهای آرایشی مانند اتوی فر را به هزینه آمبره مو یا ساحلی را انتخاب می‌کنند. و در حالی که نتایج در کوتاه مدت خیره کننده است، هر آرایشگری می داند که این گرما می تواند آسیب جدی به مو وارد کند، به خصوص وقتی که رنگ آمیزی شود.

مراقبت از مو 2اتو مو

هنگامی که مو رنگ می شود، در وضعیت بسیار آسیب پذیری قرار می گیرد. در مورد آن فکر کنید – رنگ مو به سادگی خارج از موهای شما را لکه دار نمی کند، برای اطمینان از ماندگاری، از موانع متعدد ساقه مو می شکند. آرایشگاه تخصصی رنگ مو در تهران  می‌دانند حرارت اعمال شده روی موهای تازه رنگ شده تقریباً مانند مالیدن کثیفی در یک زخم باز است. این می تواند منجر به آسیب های آینده شود که می تواند در دراز مدت باقی بماند.

با این حال همه امیدها از بین نمی روند! در حالی که در مراحل اولیه رنگ کردن باید از گرما اجتناب شود، محصولاتی وجود دارند که می توانند مو را از آسیب های احتمالی حرارت مستقیم محافظت کنند. اینها به درستی “محافظت کننده های حرارتی” نامیده می شوند. به عنوان آرایشگاه تخصصی رنگ مو در تهران ، همیشه باید از محافظ حرارتی روی موهای مشتریان خود استفاده کنید و آنها را تشویق کنید که همان روال را در خانه دنبال کنند. در ادامه مراقبت از مو 3 را ببیند.

معیار های زیبایی خود را تغیر دهید و تفکر درستی داشته باشید.

رنگ کردن مو یکی از دلایل اصلی شکستگی مو برای زنان است، اما این بدان معنا نیست که کسانی که موهای رنگ شده دارند نیز به همان سرنوشت دچار شوند. چرخه آسیب مو را بشکنید و این گفتگوهای معنادار را با مشتریان خود از پشت صندلی شروع کنید. هزینه آمبره مو را وقتی مشتری پرداخت کرد سعی کنید متناسب با فرم صورت و رنگ پوست ایشان را زیبا کنید. eliiibeauty.ir سال هاست در این زمینه به مشتریان خود خدمات رسانی می‌کند.

اتو مو - آرایشگاه تخصصی رنگ مو در تهران

مراقبت از مو 3آسودگی خاطر

همچنین مشاوره تخصصی در زمینه زیباییو سلامت مو ها به شما ارائه می‌دهد. اگرچه موهای طبیعی و رنگ اصلی مو ها بهترین انتخاب برای فرد است. زیرا از ابتدای تولد این رنگبر اساس رنگ چشم و فرم صورت و جنس موهای شماست. قبل از زیبایی سعی کنید سلامت پوست و مو خود را تامین کنید. هزینه آمبره مو در eliiibeauty.ir با هزینه مناسبی ارائه می‌شود.

سوالات متداول خود را در زمینه سلامت و زیبایی مو در این قسمت بخوانید.

  • به طور منظم کوتاه کنیم آیا از موخوره نجات پیدا می‌کنیم؟

اگر نوک موهای شما تار یا شکسته است، به احتمال زیاد نیاز به کوتاه کردن موهایتان دارید.سیسرون می‌گوید: «حذف انتهای فرآوری‌شده که خشک و شکافته شده‌اند می‌تواند به کاهش شکافتن بیشتر کمک کند». دو شاخه شدن انتهای مو پس از هزینه آمبره مو می تواند به سمت تار مو حرکت کند و حتی آسیب بیشتری به آن وارد کند. با کوتاه کردن آنها، موهای شما در قوی ترین شکل ممکن حفظ می شود.

  • هنگام خواب چگونه از مو ها مراقبت کنیم؟

محافظ ساتن

بعد از اینکه موهایتان را مرطوب کردید، آخرین چیزی که می خواهید این است که روغن ها توسط روبالشی نخی شما جذب شوند. الی بیوتی توصیه می کند که از موهای خود در شب با یک کلاه ساتن مانند کلاه با روکش ساتن محافظت کنید. این کلاه جادویی یک پناهگاه آبرسانی است و به جلوگیری از اصطکاک که می تواند به مو آسیب برساند کمک می کند.

  • آیا رنگ کردن مداوم باعث ریزش و نازک شدن مو می‌شود؟

نمی توان انکار کرد که موهای طبیعی رنگ شده عالی به نظر می رسند. به علاوه مجموعه رنگ هایی که می توانید انتخاب کنید، گزینه رنگ کردن موهایتان را هیجان انگیزتر می کند. شما می توانید یک روز یک سر قرمز و روز دیگر بلوند شوید، اما از این واقعیت که رنگ می تواند اثرات مخربی روی مو داشته باشد، هیچ فراری نیست.

دیدگاهتان را بنویسید