آرایشگاه تخصصی رنگ مو در تهران و 7مرحله رنگ مو در @خانه

رنگ مو- آرایشگاه تخصصی رنگ مو در تهران

آرایشگاه تخصصی رنگ مو در تهران هشدار می‌دهد که هر چقدر هم که یک رنگ موی جدید جذاب باشد. هزینه و نگهداری آن همیشه چندان جذاب نیست. اینجاست که رنگ کردن موهای شما در خانه وارد می شود و ثابت می کند که جایگزین مناسبی با برچسب قیمت و نگهداری بسیار دوستانه است که می تواند طبق برنامه خود انجام شود. اگر شما یک مبتدی رنگ مو هستید، ممکن است در ابتدا ترسناک به نظر برسد. اما با کیت رنگ موی مناسب در خانه، رنگ کردن موهای شما در خانه می تواند راحت، مقرون به صرفه  قیمت رنگ و مش در تهران و مهمتر از همه موفقیت آمیز باشد.

الی بیوتی نکاتی برای کمک به شما در طی این فرآیند داریم. راهنمای گام به گام ما را در مورد نحوه رنگ کردن موهای خود در خانه برای بهترین نتایج بررسی کنید – شما در کمترین زمان در رنگ مو متخصص خواهید شد.

فهرست عناوین

چگونه موهای خود را در خانه در 7 مرحله ساده رنگ کنید

  1. کیت رنگ موی خود را انتخاب کنید البته با دقت!
  2. موهای خود را برس بزنید و برش دهید و با تمرکز رنگ کنید.

خط موی خود را رنگ کنید و  به نوبه خود کار کنید.

پشت را اشباع کنید تا ترکیب رنگ مو به بهترین نحو شکل گیرد.

  1. طول موی خود را رنگ کنید و رنگ ریشه را اصلاح کنید.

سوالات متداول خود را در رابطه با رنگ و مش در این قسمت بخوانید.

فهرست تصاویر

سلامت مو  1 سالن زیبایی

سلامت مو  2فانتزی

سلامت مو  3طراوت

چگونه موهای خود را در خانه در 7 مرحله ساده رنگ کنید

حتی قبل از اینکه بخواهید موهای خود را در خانه رنگ کنید. همیشه دستورالعمل های موجود در جعبه را مطالعه کنید. آرایشگاه تخصصی رنگ مو در تهران برای مشتریان خاص خود بهترین شرایط را فراهم می‌کند. اما کسب مهارت جدید یکی از بهترین تجربه ها برای هر فردی است. پس از تکمیل آن، می توانید فرآیند رنگ را شروع کنید. راهنمای ما را بررسی کنید تا شما را در هر مرحله از فرآیند راهنمایی کنیم. زیرا اکثر بانوان تنوع را برای مو های خود می‌طلبند. شجاعت و ریسک پذیری در انتخاب رنگ یکی از ویژگی های جذاب است. در صورتی که به کیفیت برند رنگ و آرایشگاه تخصصی رنگ مو در تهران دقت زیادی کنید. زیرا مو یکی از سرمایه های اصلی زیبایی شماست. همچنین سلامت و طراوت مو ارزش بالاتری نسبت به تنوع و مد آن دارد.

با رنگ موی دائمی از ریشه تا نوک رنگ زیبا بگیرید. بهترین رنگ موی دائمی ما را برای هر نوع مو و نیازی پیدا کنید. مارک مناسب را انتخاب کنید. تا حتی سرسخت ترین خاکستری ها را بپوشانید. عمق و ابعاد درخشان و محو شدن را به دست آورید یا با سایه های شیک و تند، یک بیانیه جسورانه ایجاد کنید. آرایشگاه تخصصی رنگ مو در تهران توصیه می‌کند جذاب ترین سایه سبزه خود را پیدا کنید. از موهای قهوه ای روشن تا رنگ موهای قهوه ای تیره. رنگ‌های ما موهای شما را از ریشه تا نوک اشباع می‌کنند تا رنگ موی قهوه‌ای غنی و پررنگی درخشان و سرشار از زندگی داشته باشید.

1. کیت رنگ موی خود را انتخاب کنید البته با دقت!

خرید کیت رنگ موی مناسب در منزل می تواند رنگ کردن موهای شما در خانه را بسیار آسان تر کند. اگر به دنبال رنگ موی دائمی و کامل هستید، توصیه می کنیم سایه ای از آرایشگاه تخصصی رنگ مو در تهران eliiibeauty.ir انتخاب کنید. که فرمول مایعی دارد که به راحتی در حین رنگ کردن مو پخش می شود.

ما همچنین خط رنگ مو فوق العاده ای را به دلیل جلوه چند بعدی آن دوست داریم که از صاف و ضعیف به نظر رسیدن موهای شما جلوگیری می کند. همچنین یک گزینه عالی برای سایه های پررنگ تر مانند مسی، آبی سرمه ای و بلوند پلاتینی است.

اگر می‌خواهید موهای خاکستری را پنهان کنید، رنگ موی محافظ سه‌گانه دائمی را امتحان کنید. آرایشگاه تخصصی رنگ مو در تهران را از سایت های معتبر ببینید. این کیت رنگ مو دارای فرمول کرم بدون چکه برای استفاده بدون آشفتگی است و 100 درصد موهای خاکستری را پوشش می دهد.

نکته الی بیوتی: اگر موهای بلند و پرپشتی دارید، انتخاب دو جعبه رنگ مو ممکن است مفید باشد تا اطمینان حاصل شود که در اواسط فرآیند رنگ کردن تمام نمی شود.

2. موهای خود را برس بزنید و برش دهید و با تمرکز رنگ کنید.

ابتدا موهای خشک خود را برس بزنید تا هرگونه گره خوردگی را قبل از شروع رنگ زدن از بین ببرید.

عنوان آرایشگاه تخصصی رنگ مو در تهران
نویسنده فلاحت
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1800 کلمه
مدت مطالعه 18 دقیقه

سپس می‌خواهید موهایتان را برش بزنید – این کار رنگ کردن تارهایتان را در خانه آسان‌تر می‌کند، زیرا به شما کنترل بیشتر و بخش‌های کوچک‌تری برای تمرکز می‌دهد. موهای خود را از وسط تقسیم کنید. تا پشت سر خود را پایین بیاورید و به طور موثر موهای خود را به دو طرف چپ و راست تقسیم کنید. یک طرف را از مسیر جدا کنید. سپس، از وسط قسمت خود شروع کنید، از شانه خود استفاده کنید تا قسمت دیگری ایجاد کنید که از قسمت شما، پایین گوش و به انتهای موهای شما می رود.  قیمت رنگ و مش در تهران تا از سایت الی بیوتی دیدن کنیدو بهترین رنگ را با کیفیت انتخاب فرمائید. آن بخش‌ها را از مسیر جدا کنید و در سمت دیگر تکرار کنید. وقتی کارتان تمام شد، موهایتان باید به چهار قسمت مساوی تقسیم شود. در ادامه سلامت مو  1 را ببیند.

خط موی خود را رنگ کنید و  به نوبه خود کار کنید.

گیره را از یکی از قسمت های جلویی موهای خود بردارید. موها را عقب نگه دارید و زمان خود را صرف رنگ کردن مستقیم موها با انگشتان دستکش خود کنید تا به آرامی با رنگ مخلوط شوند. قیمت رنگ و مش در تهران برای  قسمت جلویی باقی مانده را رها کنید و رنگ را به بقیه خط مو و قسمتی که در مرحله قبل انجام دادید بمالید. قسمت خود را با رنگ اشباع کنید تا مطمئن شوید هر اینچ پوشیده شده است.

سالن زیبایی- آرایشگاه تخصصی رنگ مو در تهران
سالن زیبایی- آرایشگاه تخصصی رنگ مو در تهران

سلامت مو  1 سالن زیبایی

نکته سردبیر: توصیه می‌کنیم پس از اتمام رنگ کردن دو قسمت جلوی مو، خط موی خود را مجدداً بررسی کنید، زیرا اگر نقطه‌ای را از دست بدهید، بسیار قابل توجه خواهد بود. eliiibeauty.ir  در تلاش است برای مشتریان خود محصولاتی که با کیفیتی بالا و قیمت رنگ و مش در تهران ارائه دهد.  به آرامی رنگ را با انگشتان خود بزنید تا مطمئن شوید که به طور یکنواخت توزیع شده و هیچ نقطه ای را از دست ندهید.

با آزاد گذاشتن هر دو قسمت جلویی، شروع به ایجاد بخش هایی در پایین قسمت خود کنید که ضخامت آنها حدود یک چهارم اینچ باشد (هرچه مو ضخیم تر باشد، قسمت کوچکتر است). در امتداد قسمت خود، از ریشه رنگ کنید، رنگ مو را با انگشت شست خود پخش کنید و سپس آن قسمت از مو را به طرف دیگر تا بزنید. قیمت رنگ و مش در تهران از سالن های زیبایی گوناگون پرس جو کنید و در انتخاب خود دقت فرمائید.

این کار را تکرار کنید و در صورت نیاز سر خود را کج کنید تا زمانی که به گوش خود برسید. موهای خود را به عقب برگردانید، سپس این روند را در سمت باقی مانده قسمت خود تکرار کنید. قسمت های جلویی موهای خود را از مسیر جدا کنید.  در ادامه سلامت مو  2 را مشاهده کنید.

 پشت را اشباع کنید تا ترکیب رنگ مو به بهترین نحو شکل گیرد.

برای دریافت خدمات زیبای و سلامت مو به آرایشگاه تخصصی رنگ مو در تهران  مراجعه فرمائید. گیره را از یکی از قسمت‌های پشت موی خود بیرون بیاورید و با رنگ کردن در امتداد نیمه باقی‌مانده قسمت خود شروع کنید. از فشار دادن بیش از حد رنگ نترسید، زیرا دیدن آنچه در پشت سر خود انجام می دهید برای شما دشوارتر خواهد بود. بهتر است با رنگ مو بیش از حد کار کنید تا اینکه به اندازه کافی نباشد – استفاده از رنگ بیشتر رنگ را اشباع‌تر نمی‌کند، اما عدم استفاده به اندازه کافی می‌تواند نتیجه‌ای لکه‌دار برای شما ایجاد کند. زمانی که قیمت رنگ و مش در تهران را پرداخت می‌کنید به دستورالعمل رنگ دقت کنید.

فانتزی-سالن زیبایی- آرایشگاه تخصصی رنگ مو در تهران

سلامت مو  2فانتزی

یک قسمت افقی تقریباً در مرکز قسمت خود در قسمت پشتی بردارید و در امتداد ریشه رنگ کنید، رنگ را با انگشت شست خود پخش کنید و قسمت را به سمت پایین ادامه دهید تا یک سوم قسمت را انجام دهید. رشته هایی را که رنگ کرده اید از سر جدا کنید. برای پشت، می توانید بخش های کمی بزرگتر بردارید زیرا بیش از حد اشباع خواهید شد. در این فرایند بسیار دقت و ظرافت عمل به خرج دهید. زیرا در زیابایی شما تاثیر بسزایی داد. حتی اگر به قیمت رنگ و مش در تهران رفتید این نکته را به آرایشگر گوشزد کنید. در ادامه سلامت مو  3 را مشاهده کنید.

این کار را در قسمت پشتی دیگر تکرار کنید و پس از اتمام آن را از مسیر خارج کنید. این روند را به طور متناوب بین سمت چپ و راست تکرار کنید. به موهای پشت گردن خود توجه بیشتری داشته باشید، زیرا هر زمان که موهای خود را بلند می کنید این موها کاملاً نمایش داده می شود.

رنگ مو -سالن زیبایی- آرایشگاه تخصصی رنگ مو در تهران

سلامت مو  3طراوت

6. طول موی خود را رنگ کنید و رنگ ریشه را اصلاح کنید.

آرایشگاه تخصصی رنگ مو در تهران فعالیت های زیادی در رابطه با مو انجام می‌دهند. برای هایلایت و مش مو به eliiibeauty.ir  مراجعه کنید. مشاورین شمار ا به بهترین نحو راهنمایی می‌کنند. بخش سخت فهمیدن نحوه رنگ کردن مو در خانه به پایان رسیده است. اگر فقط نیاز به اصلاح سریع ریشه دارید، می توانید از این مرحله صرف نظر کنید، اما اگر برای اولین بار موهای خود را رنگ می کنید یا به دنبال تغییر رنگ کلی هستید، اکنون وقت آن است که روی رنگ کردن طول باقی مانده خود تمرکز کنید. قیمت رنگ و مش در تهران متفاوت ارائه می‌شود. پس کیفیت رنگ را در اولویت انتخاب قرار دهید. با کار با بخش هایی که اندازه آنها حدود دو اینچ است، رنگ را اعمال کرده و از ریشه به سمت گسترش دهید.

سوالات متداول خود را در رابطه با رنگ و مش در این قسمت بخوانید.

 

  • چگونه موی خود را بلوند کنیم؟

با سفید کننده مو روشن تر و روشن تر از همیشه شوید. بهترین محصولات روشن کننده مو ما حتی از ریشه تا نوک مو بلوند می کنند و به گونه ای طراحی شده اند که هرگز موهای شما را کدر یا صاف نمی کنند. چه بخواهید هایلایت های ظریف را روشن کنید یا رنگ پایه خود را تغییر دهید، می توانید این کار را به راحتی انجام دهید.

  • برای آمبره مو چه کنیم؟

با کیت های ما، داغ ترین و پرطرفدارترین رنگ موی آمبره را امتحان کنید. هایلایت های ombre خود را سفارشی کنید تا ظاهر شما را با استفاده از اپلیکاتورهای ساده ما که می تواند نتایجی شبیه به متخصصان را به دست آورید، روشن کند. استایلی از تیره به روشن ایجاد کنید که ظریف و پیچیده با لمسی درخشان باشد، یا به سراغ چیزهای جسورانه تر و هیجانی تر بروید.

  • جدیدترین محصولات سلامت مو چیست؟
  • محصولات مراقبت که باید روتین استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید