آموزش بالیاژ مو | آموزش گام به گام بالیاژ مو به بهترین شکل ممکن |

دوره ی آموزشی تکنیک رو همین حالا خریداری کنید.

Untitled-1 copy
Untitled-1 copy
Untitled-1 copy
سبد خرید 0

بالیاژ مو و 3 نکته ی مهم در بالیاژ

آموزش آنلاین خدمات مو

آموزش آنلاین بالیاژ مو چه فایده ای دارد؟

یکی دیگر از تکنیک های رنگ کردن مو بالیاژ است. این تکنیک نیز همانند آمبره مو پرطرفدار میباشد. از همین جهت تیم الی بیوتی آموزش بالیاژ مو را به شما دوست عزیز ارائه میدهند تا بتوانید از آن بهره مند شوید. در این تکنیک از طریق دست میتوانید بصورت آزادانه اقدامات لازم را انجام دهید. در لغت عبارت بالیاژ که از زبان فرانسه نشات گرفته است و در اصطلاح به حالت نوین و رشد یافته نوع سنتی آن است. قطعا میدانید که در آموزش بالیاژ مو  از فویل استفاده نمیشود که این رشدی بسیار است که در این روش ایجاد شده است.

یکی از مزیت هایی که باعث شده است بالیاژ را بسیار بیش از پیش محبوب کند این است که در ضمن رشد موها تغییری ضاهر شما را در بر نخواهد گرفت. ضمن اینکه در آمبره و سامبره نیز از آمورش بالیاژ مو و نیز دیگر نقاط ایران بهره گرفته میشود.

در مقالات بعدی نکاتی بیشتر را در خصوص بالیاژ مو در تهران خواهیم گفت که امیدواریم از آنها استفاده کنید. همچنین تیم eliiibeauty به شما آموزش آنلاین بالیاژ مو را ارائه میدهد تا بتوانید به بهترین شکل این روش را فراگیرید. پس با ما همراه باشید.

جدیدترین مطالب

رنگ‌ها از واسطه‌های اولیه (مانند

p-phenylenediamines (PPDs) و p-aminophenols) و جفت‌کننده‌ها (مانند m-aminophenols و m-hydroxyphenols) در حضور پراکسید تشکیل شده‌اند (USFDA، 2014). رنگ موی غیر اکسیداتیو شامل ترکیبات رنگی است که مستقیماً موها را لکه دار می کند. برخی از مواد شیمیایی مورد استفاده در محصولات رنگ مو در حیوانات سرطان زا هستند (بولت و گلکا، 2007). به همین ترتیب، آژان آموزش بالیاژ مو س بین‌المللی تحقیقات سرطان (IARC) گزارش داد که برخی از مواد شیمیایی موجود در رنگ مو احتمالاً برای افرادی که به طور شغلی در معرض آنها قرار دارند سرطان‌زا هستند (مانند آرایشگران و آرایشگران). با این حال، محصولات رنگ مو هنوز به عنوان سرطان زا برای کاربران شخصی طبقه بندی نشده اند (IARC، 2010).

با توجه به استفاده گسترده از محصولات رنگ مو در سراسر آموزش آنلاین بالیاژ مو جهان، دانشمندان تلاش کرده اند تا ارتباط بین محصولات رنگ مو با خطرات سلامتی را تعیین کنند. در این مقاله مروری، با بررسی تاثیر رنگ مو بر سلامت انسان، یک ارزیابی انتقادی از این موضوع ارائه می‌کنیم. این تلاش به کسب دانش بهتر در مورد افسانه های ضد و نقیض یا بحث برانگیز در مورد استفاده از رنگ مو و خطر احتمالی سرطان آن کمک می کند. برای این  منظور، آموزش بالیاژ مو داده های موجود برای مطالعات متاآنالیز برای بدخیمی های مثانه، هماتولوژی، پستان، پوست، تخمدان و گردن رحم به صورت موازی ارزیابی شده است. بر اساس این بررسی، هدف ما ارائه دانش به روز در مورد استفاده از محصولات رنگ مو و تأثیر احتمالی آنها بر سلامت انسان است.

2. انواع آموزش بالیاژ مو

سفید شدن موهای سر یک فرآیند فیزیولوژیکی اجتناب ناپذیر با افزایش سن است. علت این فرآیند به از دست دادن ملانوسیت‌های رنگدانه‌ساز از فولیکول‌های مو نسبت داده می‌ش آموزش بالیاژ مو ود که نشان‌دهنده از دست دادن جمعیت سلول‌های بنیادی ملانوسیت در فولیکول‌های مو در حال پیری است (Kim et al., 2012). از عوامل رنگ آمیزی می توان برای حذف رنگ طبیعی و/یا افزودن رنگ جدید استفاده کرد. سه طبقه بندی رایج رنگ موی مصنوعی دائمی، نیمه دائمی و موقت هستند (USFDA، 2014).

مو از ریشه و ساقه تشکیل شده است. شفت دارای سه لایه است.

کوتیکول متشکل از سلول های بی رنگ محکم بسته بندی شده، قشر حاوی رنگدانه های رنگی طبیعی که رنگ را تعیین می کند، و بصل النخاع به عنوان یک هسته توخالی. مولکول های بزرگتر رنگ موی موقت قادر به نفوذ به قشر پوست نیستند. از سوی دیگر، مولکول‌های کوچک‌تر رنگ‌های نیمه‌دائمی به راحتی به داخل قشر مغز نفوذ می‌کنند، اما در شستشوی بعدی به راحتی منتشر می‌شوند (مدنانی و خان، 2013). در مورد رنگ مو دائمی، پیش سازهای رنگ کوچکتر به داخل قشر نفوذ می کنند و تحت اکسیداسیون قرار می گیرند تا مولکول های رنگی بزرگی را تشکیل د آموزش بالیاژ مو مهند که تمایل دارند با کمترین امکان انتشار در داخل قشر باقی بمانند (لوئیس و همکاران، 2013). رنگ موی دائمی به راحتی با شامپو پاک نمی شود. در مقابل، رنگ های موقت به راحتی در یک شستشو با شامپو شسته می شوند، در حالی که رنگ های نیمه دائمی در 4 تا 12 شامپو پاک می شوند (USFDA، 2014). محصولات موقت و نیمه دائمی رنگ های مستقیمی هستند که برای چسبندگی به نیروهای واندروالسی متکی هستند. از این رو، آنها برای ایجاد رنگ نیازی به واکنش های شیمیایی ندارند (USFDA، 2013). رنگ های دائمی در واقع پیش سازهای بی رنگ هستند و حاوی پراکسید هیدروژن (به عنوان عوامل اکسید کننده) و آمونیاک (به عنوان قلیایی) هستند (NCI, 2014).

عمق نفوذ بین انواع مختلف رنگ مو در شکل 1 نشان داده شده است.

ترکیبی از عوامل اکسید کننده و قلیایی باعث تورم کوتیکول مو می شود. تورم انتشار پیش ماده بی رنگ در قشر مو را تسهیل می کند، که رنگدانه ملانین طبیعی را سفید می کند. در نهایت، اکسیداسیون پیش ساز بی رنگ به مولکول های رنگی بزرگ تبدیل می شود تا در داخل قشر مو به دام بیفتند (USFDA، 2013). با این حال، ساقه مو می تواند آسیب اکسیداتیو را با استفاده از رنگ مو دائمی حفظ کند. آسیب با استفاده از رنگ‌های تیره (مانند سیاه آموزش بالیاژ مو و قهوه‌ای تیره) تشدید می‌شود، زیرا سایه‌های تیره‌تر به غلظت بالاتری از پیش‌سازها نیاز دارند (Bonefeld et al., 2010). ماهیت مخرب رنگ موهای دائمی، به ویژه رنگ های تیره، در شواهد اپیدمیولوژیک منعکس شده است و ارتباط بالقوه آن را با بدخیمی انسان نشان می دهد.

از سوی دیگر، رنگ موی نیمه دائمی حاوی یک عامل

قلیایی غیر از آمونیاک (به عنوان مثال، اتانول آمین و کربنات سدیم) با سطح کاهش یافته پراکسید هیدروژن (نسبت به رنگ موی دائمی) است (NCI، 2014). عوامل قلیایی به کار رفته در رنگ های نیمه دائمی نسبت به آمونیاک در از بین بردن رنگدانه طبیعی مو موثر نیستند. از این رو رنگ های نیمه دائمی آسیب کمتر آموزش بالیاژ مو ی نسبت به رنگ های دائمی ایجاد می کنند. رنگ موی نیمه دائمی فقط تا حدی به ساقه مو نفوذ می کند و بنابراین پس از چندین بار شامپو زدن شسته می شود (مدنانی و خان، 2013). نیمه دائمی فاقد یا حاوی سطوح بسیار پایین سازنده، پراکسید یا آمونیاک هستند. بنابراین، آنها باید برای موهای آسیب دیده یا شکننده کمتر مضر باشند. رنگ موی موقت به اشکال مختلف از جمله آبکشی، شامپو، ژل، اسپری و فوم موجود است و معمولاً برای رنگ کردن مو برای موارد خاص استفاده می شود.

کازیون (به عنوان مثال، مهمانی های لباس یا هالووین). مولکول های آموزش بالیاژ مو رنگدانه در رنگ موی موقت بزرگ هستند، به لایه کوتیکول نفوذ نمی کنند و به راحتی با یک شامپو پاک می شوند (USFDA، 2013). با این وجود، رنگ موی موقتی می‌تواند روی موهایی که بیش از حد خشک یا آسیب دیده هستند، باقی بماند، به گونه‌ای که اجازه مهاجرت رنگدانه به داخل ساقه مو را می‌دهد (مدنانی و خان، 2013). ج آموزش آنلاین بالیاژ مو دول 1 ترکیباتی را که به طور کلی در فرمولاسیون های رنگ مو مدرن استفاده می شود فهرست می کند.

3. اجزای سمی و/یا خطرناک رنگ مو

دو ماده شیمیایی اصلی دخیل در فرآیند رنگ کردن مو که به ماندگاری رنگ بیشتر از 12 شامپو کمک می کند عبارتند از (1) پراکسید هیدروژن (همچنین به عنوان سازنده شناخته می شود) و (2) آمونیاک (لوئیس و همکاران، 2013). اولی به عنوان آغاز کننده فرآیند تشکیل رنگ برای ایجاد رنگ ماندگارتر شناخته شده است. افزایش غلظت رشد دهنده میزان گوگردی که از مو حذف می شود را افزایش می دهد و باعث سفت شدن مو می شود (Helaskoski et al., 2014). به همین دلیل است که برای اکثر رنگ کردن موها، حجم دهنده 30 درصد یا کمتر حفظ می شود. با این آموزش بالیاژ مو حال، آمونیاک می تواند روشن شدن مو را با عمل به عنوان یک کاتالیزور در زمانی که رنگ دائمی مو با پراکسید همراه می شود، تسهیل کند (Helaskoski et al., 2014). مانند تمام مواد قلیایی، آمونیاک تمایل به جدا کردن کوتیکول برای تسهیل نفوذ رنگ مو به قشر مو دارد.

عرق را افزایش می دهد، کالری و چربی سوزانده می شود و بنابراین، پس از یک؟

می تواند توسط موجودات آموزش بالیاژ مو زنده جذب شود [7] و بررسی متون علمی نشان می دهد که اثرات بیولوژیکی NIR و FIR بسیار بیشتر از پرتوهای MIR مطالعه شده است. بنابراین برای پرتوهای MIR تأثیرات و مکانیسم های عمل آنها بسیار کم شناخته شده است.

بیان [31،32]. علاوه بر این، FIR می‌تواند خوشه‌هایی از مولکول‌های آب را به گروه‌های کوچک‌تر تقسیم کند [33] با اثرات آبشاری دینامیک سیال بر روی آب شده در خون و لنف، بنابراین جریان مایعات در بافت‌ها، در عروق خونی و لنفاوی بهبود یافته و با اثر همزمان گرما نیز افزایش می یابد. علیرغم آنچه اخیراً گفته شد، مکانیسم دقیق و جامع عمل پرتوهای IR و اثرات بیولوژیکی مستقیم یا غیرمستقیم آنها هنوز به خوبی درک نشده است.پاسخ‌های بیولوژیکی IR در عوض بسیار

درون سلولی و آب خارج سلولی موجود آموزش بالیاژ مو در بافت‌ها یا از پیش فرستاده؟

مستندتر شده‌اند و عموماً عبارتند از: افزایش گردش خون محیطی، افزایش اتساع عروق، جریان آموزش بالیاژ مو خون، اتساع مویرگی و پرفیوژن

خون [6،34]، کاهش فشار خون [35]. ]، کاهش مجدد ادم [36]، افزایش متابولیسم [6]، جذب، فعال سازی و تکثیر فیبروبلاست ها و افزایش سنتز کلاژن، دفع و بازسازی [26،37]، بهبود بهبود زخم و افزایش ترمیم اندوتلیال 298.15 K و 358.15 K (25-85 درجه سانتیگراد)، به طور متوسط ​​323.15 K – 333.15 K (50-60 درجه سانتیگراد). قبل از چرخه درمان، وضعیت کلاسیک یافتن یک بافت زیر جلدی با تعداد زیادی سلول های چربی هیپرتروفیک و هیپرپلاستیک، اختلالات در سازماندهی ماتریکس خارج سلولی درم و هیپودرم و ناهنجاری در شبکه مویرگی است. هر درمان گرمای درون زا ایجاد می کند، تولید چرخه درمان، می توان کاهش جالب رسوبات آموزش بالیاژ مو چربی، سازماندهی مجدد

کالری بیشتری سوزانده شود. عرق [62].تکامل جدیدتر پتو حرارتی؟

ماتریکس خارج سلولی و موارد دیگر را تشخیص داد. سازماندهی کارآمد شبکه مویرگی این امر باعث بهبود گردش خون و متابولیسم کل بدن، تسریع سم زدایی، شروع مصرف کالری و سوزاندن چربی می شود [38،62]. به طور کلی، قبل از پیچیده شدن در پتو، ابتدا بدن را در یک ورقه نازک از لایه HDPE (کارتن) می‌پیچانند که عملکرد آن مانع از تعریق می‌شود و در نتیجه درمان لاغری را مؤثرتر می‌کند، زیرا برای این کار باید IR، پتوی آموزش بالیاژ مو حرارتی سنگ داغ است، دستگاهی مشابه با اولی که دارای سنگ‌ها یا کریستال‌های سرامیکی بسیار کوچک تابشی FIR مانند تورمالین، سرپانتین یا یشم است. این سنگ‌ها که توسط گرمای بدن و/یا توسط خود دستگاه انرژی می‌گیرند، تشعشعات الکترومغناطیسی را در ناحیه FIR منتشر می‌کنند [63-65].تورمالین یک ماده کریستالی قطبی

محدوده طول موج 8 تا 15 میکرومتر [66]. هر دو سنگ در پنجره رشد پرتوهای؟

است که دارای اثر پیرو الکتریک و پیزوالکتریک خوبی است و می تواند طول موج MIR از 4 تا 14 میکرومتر ساطع کند [5,66]، در حالی که یشم می تواند اثر فوتوالکتریک با قدرت بالا ایجاد کند، یک میدان مغناطیسی تشکیل می دهد و می تواند آموزش بالیاژ مو ساطع کند. MIR در MIR منتشر می کنند که به خوبی توسط بافت های زنده جذب می شوند و بنابراین، مزایای به دست آمده با استفاده از پتو IR را افزایش می دهند.شده در زیر را داشته باشد، علاوه بر موارد کلی که قبلاً در IR ذکر شده است، قابل استفاده نیست. پزشک یا متخصص مراقبت های اولیه در غیر این صورت تصمیم می گیرد: بیماری های تنفسی، فشار خون بالا یا پایین جدی، بیماران هموفیلی، بیماری های پوستی، بیماری های قلبی، پس از مصرف یا در حین مصرف الکل. قوانین یک کشور خاص

در درمان های زیبایی و فتوتراپی استفاده می شود. مکانیسم؟

ممکن است مستثنیات دیگری را نیز شامل شود.پدل لیزر لیپو IRاین دستگاه که به عنوان لیزر نرم [16] نیز شناخته می شود، به طور گسترده ای اثر آن بر اساس photobiostimulation (BPM) است که به آن نور درمانی سطح پایین (LLLT) نیز گفته می شود، زمانی که پرتو نور به طور مداوم اعمال می شود [عکس (PIPBM) زمانی که حالت پالس است. ap-plied [28] و نباید آن را با درمان فتودینامیک (PDT) اشتباه گرفت، که مبتنی بر اثر نور برای تحریک کروموفورهای برون زا در پوست است، یعنی فعال کردن نور یک فتوسنتزکننده، برای تولید اکسیژن فعال سمی. گونه (ROS) [45،67].، افزایش چربی سوزی و کاهش رسوبات چربی، بنابراین کمک به کاهش وزن و در مهار چاقی [5،6،14،38،39]، کاهش

18] یا بر روی مدولاسیون آموزش بالیاژ مو زیستی پالسی مادون قرمز؟

رسوب لیپیدهای داخل عروقی و خطر. تصلب شرایین [40]، کنترل سلولیت [38،41-43]، کمک به جوانسازی نوری (کاهش ضایعات رنگدانه‌ای، خطوط ظریف و چین و چروک) و محافظت از نور در برابر آسیب‌های ناشی از UV [44،45]، تحریک انواع مختلف انواع سلول های عصبی و اعصاب با se اثرات تسکین دهنده و ضد درد [46،47]، کاهش خستگی و درد آموزش بالیاژ مو و بهبود ریکاوری و آرامش عضلات در ورزشکاران و اثرات مثبت نشان داده شده بر اختلالات عمومی سیستم حرکتی [47-52]، اثر ضد التهابی نشان می دهد [1،6] افزایش آرامش، کاهش بی خوابی، کاهش

نفوذ کند، در حالی که حرارت IR می تواند از حدود 2 سانتی متر تا 7 سانتی متر به؟

افسردگی و بهبود کیفیت خواب [6،53،54]، کنترل ریزش موی پوست سر و رشد مجدد پوست سر [55،56].عوارض جانبی احتمالی مربوط به

فیزیک و فناوری فروسرخ 102 (2019) 102991پتو برای اطمینان از دمای پیشنهادییک پتوی برقی کلاسیک بدن انسان را با همرفت و رسانش از بیرون پوست به دلیل گرم شدن هوا گرم می کند، در حالی که مکانیسم عمل پتو حرارتی بر اساس تابش و ایجاد گرمای درون زا در پوست است. و در بافت های زیر جلدی [62] به دلیل جذب IR توسط مولکول های آب و ارتعاش متعاقب آنها (اثر مربوط به گرما). همچنین با مواد ساطع کننده IR برای لباس متفاوت است زیرا نوع تخلیه و مواد مورد آموزش بالیاژ مو استفاده متفاوت است. علاوه بر این، هوای گرم اجازه می دهد تا گرما چند میلی متر به داخل پوست داخل پوست نفوذ کند [38] و عمق نفوذ بستگی به طول موج آنها دارد، یعنی با افزایش آن کاهش می

و هیپرپلاستیک، اختلالات در سازماندهی ماتریکس خارج سلولی؟

یابد. طول موج [8]در این دستگاه کل بدن انسان، به استثنای سر و گردن، در پتو پیچیده شده و برای مدت زمانی بین 30 تا 60 دقیقه، به طور متوسط ​​40 دقیقه و حداقل 20 دقیقه، با دمای بین 298.15 کلوین تا 358.15 گرم می شود. K (25-85 درجه سانتیگراد)، به طور متوسط ​​323.15 K – 333.15 K (50-60 درجه سانتیگراد). آموزش بالیاژ مو قبل از چرخه درمان، وضعیت کلاسیک یافتن یک بافت زیر جلدی با تعداد زیادی سلول های چربی هیپرتروفیک درم و هیپودرم و ناهنجاری در شبکه مویرگی است. هر درمان گرمای درون زا ایجاد می کند، تولید عرق را افزایش می دهد، کالری و چربی سوزانده می شود و بنابراین، پس از یک چرخه درمان، می توان کاهش جالب رسوبات چربی، سازماندهی مجدد ماتریکس خارج سلولی و موارد دیگر را تشخیص داد. سازماندهی کارآمد

کلی، قبل از پیچیده شدن آموزش بالیاژ مو در پتو، ابتدا بدن را در یک؟

شبکه مویرگی این امر باعث بهبود گردش خون و متابولیسم کل بدن، تسریع سم زدایی آموزش بالیاژ مو ، شروع مصرف کالری و سوزاندن چربی می شود [38،62]. به طور ورقه نازک از لایه HDPE (کارتن) می‌پیچانند که عملکرد آن مانع از تعریق می‌شود و در نتیجه درمان لاغری را مؤثرتر می‌کند، زیرا برای این کار باید کالری بیشتری سوزانده شود. عرق [62].تکامل جدیدتر پتو حرارتی IR، پتوی حرارتی سنگ داغ است، دستگاهی مشابه با اولی که دارای سنگ‌ها یا کریستال‌های سرامیکی بسیار کوچک تابشی FIR مانند تورمالین، سرپانتین یا یشم است. این سنگ‌ها که توسط گرمای بدن و/یا توسط خود دستگاه انرژی می‌گیرند، تشعشعات الکترومغناطیسی را در ناحیه FIR منتشر می‌کنند [63-65].تورمالین یک ماده کریستالی قطبی است که دارای اثر پیرو

ایجاد کند، یک میدان مغناطیسی تشکیل می دهد و می تواند ساطع کند. MIR؟

الکتریک و پیزوالکتریک خوبی است و می تواند طول موج MIR از 4 تا 14 میکرومتر ساطع کند [5,66]، در حالی که یشم می تواند اثر فوتوالکتریک با قدرت بالا در محدوده طول آموزش بالیاژ مو موج 8 تا 15 میکرومتر [66]. هر دو سنگ در پنجره رشد پرتوهای MIR منتشر می کنند که به خوبی توسط بافت های زنده جذب می شوند و بنابراین، مزایای به دست آمده با استفاده از پتو IR را افزایش می دهند.امروزه پتوی حرارتی IR یک درمان جایگزین برای سوناهای IR است، اما موثرتر است، با این حال، اگر فرد یک یا چند بیماری و مشکلات ذکر شده در زیر را داشته باشد، علاوه بر موارد کلی که قبلاً در IR ذکر شده است، قابل استفاده نیست. پزشک یا متخصص مراقبت های اولیه در غیر این صورت تصمیم می گیرد: بیماری های تنفسی، فشار خون بالا یا پایین جدی،

مصرف یا در حین مصرف الکل. قوانین یک کشور خاص ممکن؟

بیماران هموفیلی، بیماری های پوستی، بیماری های قلبی، پس از است مستثنیات دیگری را نیز شامل شود.پدل لیزر لیپو IRاین دستگاه که به عنوان لیزر نرم [16] نیز شناخته می شود، به طور گسترده ای در درمان های زیبایی و فتوتراپی استفاده می شود. مکانیسم اثر آن بر اساس photobiostimulation (BPM) است آموزش بالیاژ مو که به آن نور درمانی سطح پایین (LLLT) نیز گفته می شود، زمانی که پرتو نور به طور مداوم اعمال می شود [18] یا بر روی مدولاسیون زیستی پالسی مادون قرمز عکس (PIPBM) زمانی که حالت پالس است. ap-plied [28] و نباید آن را با درمان فتودینامیک (PDT) اشتباه گرفت، که مبتنی بر اثر نور برای تحریک کروموفورهای برون زا در پوست است، یعنی فعال کردن نور یک فتوسنتزکننده، برای تولید اکسیژن فعال سمی. گونه

حرارتی، پاسخ های استرس گرمایی، تحریک غیرمستقیم یا مستقیم تولید گونه های؟

(ROS) [45،67].رای استفاده از IR موارد زیر است: آسیب حرارتی، پاسخ های استرس گرمایی، تحریک غیرمستقیم یا مستقیم تولید گونه های فعال اکسیژن (ROS) یا رادیکال های آزاد [37] با ایجاد مکانیسم های مربوط به پیری نوری [57].با این حال، در نظر بگیرید با استفاده گسترده از پرتوهای IR در دستگاه‌ها برای درمان‌های زیبایی، مطالعات بیشتری برای شفاف‌سازی یا تأیید آن‌ها مورد نیاز استقرار گرفتن آموزش بالیاژ مو در معرض IR به عنوان گرما درک می شود [8]. اشعه IR در گرمادرمانی استفاده می در ساخت آن‌ها متعدد و ناهمگن هستند و شامل موارد ضروری برای تولید و توزیع مادون؟شود که از گرما، آموزش بالیاژ مو معمولاً در دمای بالای 323.15 K (50 درجه سانتیگراد)، برای اهداف درمانی یا ضد درد استفاده می شود. پرتوهای IR نیز واکنش‌های نامطلوب هستند، به‌ویژه اگر این واکنش‌ها را بتوان با محدوده زمانی (یعنی مدت درمان‌های

].فن آوری های غیر تهاجمی IRفناوری‌های مبتنی بر مادون قرمز؟

منفرد)، فاصله بین درمان‌ها (یعنی تعداد جلسات و زمان مکث بین آنها)، طول موج مورد استفاده ( یعنی NIR، MIR، FIR یا ترکیبی از آنها) یا ناحیه کاربرد (یعنی اندازه ناحیه تحت تابش یا ناحیه بدن). موارد منع مصرفی که در عوض مصرف آنها را محدود می کند عبارتند از: بارداری، صرع، سل فعال، بدخیمی، التهاب حاد، اختلالات شدید انعقادی و کاشکسی [58].فن آوری های غیر تهاجمی IRفناوری‌های مبتنی بر مادون قرمز متعدد هستند، همچنین مواد و بسترهای مورد استفاده قرمز و اجزای مناسب برای ت آموزش بالیاژ مو ماس با پوست انسان می‌شوند. جست‌وجوی مواد جدید و بهتر برای این فناوری‌ها یک زمینه مورد علاقه در حال گسترش است و در این زمینه، مواد نوری غیرخطی (NLO) احتمالاً اجزای اصلی فناوری‌های فوتوالکتریک آینده خواهند بود [59،60]  پتو حرارتی IRپتوی حرارتی که به آن «پوشش IR» یا «پتوی داغ» یا «پوشش سونا»

را به طور مستقل تنظیم کرددر فتوتراپی برای اثرات حرارتی؟

یا «پتوی سونا» نیز گفته می‌شود، وسیله‌ای الکتریکی است که اشعه‌های IR ساطع می‌کند و از مقاومت‌های الکتریکی پوشیده شده با مواد محافظ ویژه تشکیل شده است. نایلون ضدآب یا پلی وینیل کلرید (PVC) که توسط لایه ای از پلی اورتان (PU) پوشانده شده است، که از نفوذ هرگونه مایع یا ترشحات بدن به داخل جلوگیری می کند [61]. این توسط یک سکتور یا حداکثر آموزش بالیاژ مو سه بخش ساخته شده است که به قسمت های بالاتنه، میانی و پایین تنه تقسیم می شود و نگهداری و تمیز کردن آن آسان است. به لطف یک دماسنج دیجیتالی که در داخل دستگاه قرار داده می شود، می توان یک کنترل دیجیتال دما را انجام داد و آن و همچنین برای اثرات غیر حرارتی آنها استفاده می شود [9-11].مکانیسم اثر نور مادون قرمز به جذب انرژی توسط مولکول‌های گیرنده نور (همچنین به عنوان

 

مادون قرمز است، و این می تواند تغییراتی در چرخش مولکولی؟

کروموفورهای درون‌زا شناخته می‌شود) مرتبط است (جدول 2)، از جمله آب.مولکول ها، در مربوط به گرما واثرات غیرمرتبط با گرما، با تبدیل پرتوهای IR به سیگنال های بیولوژیکی [9،10،28،29]، از جمله افزایش دمای درون سلولی و خارج سلولی (اثر فوتوترمال)، که علت همه رویدادهای فوتوفیزیکی و فتوشیمیایی است. پاسخ های فوتوبیولوژیکی در تمام لایه های پوست آموزش بالیاژ مو از اپیدرم گرفته تا درم، و در بافت های زیر جلدی. آب، به ویژه، قادر به جذب پرتوهای و انرژی ارتعاشی مولکولی ایجاد کند که بر ساختارهای سوم ساختارهای بیولوژیکی مانند پروتئین ها و آنزیم های درون سلولی و خارج سلولی و همچنین کانال های یونی تأثیر می گذارد. 10،28،30]. این تغییرات ممکن است مسیرهای سیگنالینگ خاصی را ایجاد کند که می تواند فاکتورهای رونویسی را فعال کند، رونوشت سلولی را اصلاح کند و کند. آموزش بالیاژ مو

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://eliiibeauty.ir/?p=1891
لیست علاقه مندی ها 0

  الان در دفتر هستیم.

  با ما تماس بگیرید.

  تلفن تماس

  021-123456789

  پست الکترونیک

  info@suncode.ir