چگونه 2 راه آموزش گام به گام بالیاژ مو را #ارائه دهیم؟

آموزش بالیاژ مو الی بیوتی

آموزش بالیاژ مو | آموزش گام به گام بالیاژ مو | الی بیوتی | eliiibeauty

عنوان مقاله بالیاژ مو به چه صورت است؟
دپارتمان اوج شید
نویسنده میترا نریمانی
تعداد کلمات 863
زمان مطالعه 8 دقیقه

فهرست مطالب

تاثیر آنتی اکسیدان ها در موی انسان به چه صورتی است؟

معرفی رنگ مو در رنگ ها و ابعاد مختلف؟

چه گونه مویی زیبا برای خود نیز داشته باشیم؟

فهرست تصاویر

شکل 1 آموزش بالیاژ مو

شکل 2 آموزش گام به گام بالیاژ مو

تاثیر آنتی اکسیدان ها در موی انسان به چه صورتی است؟

مو هر روز در معرض طیف وسیعی از اثرات مضر مانند نور خورشید، آلودگی،آموزش بالیاژ مو. درمان های آرایشی، روش های نظافت و پاکسازی قرار می گیرد. اجزای اشعه ماوراء بنفش نور خورشید به موهای انسان آسیب می رساند و باعث کاهش تابش فیبر می شود. UV-B به رنگدانه های ملانین و بخش های پروتئینی (کراتین) مو حمله می کند. و UV-A گونه های اکسیژن فعال/رادیکال آزاد (ROS) را از طریق برهم کنش حساس کننده های نور درون زا تولید می کند. الی بیوتی مو رنگ شد. و کارایی دو فرمول آنتی اکسیدانی پس از قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش با ارزیابی، مورفولوژی سطح، تخریب پروتئین و اسید آمینه،.  پراکسیداسیون لیپیدی، تغییر رنگ و درخشش و خواص قدرت/آرامش نشان داده شد.

درمان با اشعه ماوراء بنفش منجر به افزایش تابش پروتئین و چربی، تغییر در رنگ و درخشش و پیامدهای نامطلوب برای خواص مکانیکی شد. آنتی اکسیدان های طبیعی به دست آمده.  از کنگر فرنگی و برنج که روی موهای از قبل تیمار شده اعمال می شود، خواص مکانیکی را بهبود بخشیده و رنگ . و درخشندگی الیاف را حفظ کرده و آنها را پوشش داده و از آنها در برابر اشعه ماوراء بنفش محافظت می کند. آموزش گام به گام بالیاژ مو علاوه بر این، پراکسیداسیون لیپیدی تخریب پروتئین ناشی. از اشعه ماوراء بنفش برای برخی از الیاف تیمار شده کاهش یافت که حاکی از بهبود یکپارچگی فیبر است. این در مورد الیاف تیمار شده با استفاده از عصاره کنگر بیشتر مشخص بود. در حالی که عصاره برنج درخشندگی و رنگ الیاف مو را بهتر حفظ می کرد. eliiibeauty. در ادامه شکل 1 آموزش بالیاژ مو را مشاهده خواهید کرد.

آموزش بالیاژ مو الی بیوتی

شکل 1 آموزش بالیاژ مو

معرفی رنگ مو در رنگ ها و ابعاد مختلف؟

به خوبی شناخته شده است که اجزای اشعه ماوراء بنفش نور خورشید به موهای انسان آسیب می رساند. این مشاهدات با استفاده از شبیه سازی آزمایشگاهی نور خورشید گزارش شده است. تابش اشعه ماوراء بنفش (عمدتاً UV-B) هم به رنگدانه های ملانین و هم به بخش های پروتئینی (کراتین) مو حمله می کند. اثرات تابش اشعه ماوراء بنفش-B می تواند شدید باشد. و منجر به شکسته شدن پیوندهای دی سولفیدی در داخل فیبر مو و سطح کوتیکول شود. تابش UV-A عمدتاً گونه‌های اکسیژن فعال را از طریق تعامل با حساس‌کننده‌های نور درون‌زا تولید می‌کند. مطالعات نشان داده اند. که اکسیداسیون نوری فیبر مو شامل شکستن پیوندهای C-S. از پروتئین ها ، اکسیداسیون لیپیدهای داخلی و گرانول های ملانین و تخریب تریپتوفان کراتین  است.

علاوه بر این، قرار گرفتن. در معرض نور خورشید منجر به تغییر رنگ مو به دلیل اکسیداسیون ملانین از طریق رادیکال های آزاد می شود. ملانین یک پلیمر بیولوژیکی همگن است که حاوی جمعیتی از رادیکال های ذاتی و نیمه کینون مانند است. الی بیوتی . دو نوع ملانین وجود دارد، رنگدانه های قهوه ای-سیاه و رنگدانه های قرمز کمتر (فئوملانین ها) . گرانول های ملانین به طور انتخابی تابش را جذب می کنند. و محافظت نوری ارائه می دهند اما در این فرآیند تخریب یا سفید می شوند آموزش بالیاژ مو.

بخش‌های لیپید و پروتئین نقش مهمی در ساختار و یکپارچگی فیبر مو دارند و از آن در برابر عوامل خارجی محافظت می‌کنند. بنابراین، تهاجم به بخش پروتئینی و لیپیدی و تخریب اسیدهای آمینه حساس. به تخریب نوری مانند تریپتوفان، می تواند به ما در ارزیابی تجزیه فیبر مو کمک کند. آموزش گام به گام بالیاژ مو. در ادامه شکل 2 آموزش گام به گام بالیاژ مو را میبینید.

آموزش گام به گام بالیاژ مو الی بیوتی

شکل 2 آموزش گام به گام بالیاژ مو

چه گونه مویی زیبا برای خود نیز داشته باشیم؟

مضرترین اثر نور خورشید بر روی مو اکسیداسیون سیستین به اسید سیستئیک است که خواص مکانیکی آن را تغییر می دهد. (قرار گرفتن طولانی مدت در معرض اشعه ماوراء بنفش). آموزش بالیاژ مو در eliiibeauty . تابش‌های کوتاه‌تر باعث اثرات ناخواسته‌ای مانند کاهش هیدراتاسیون، افزایش نفوذپذیری. از دست دادن رنگ و درخشش و افزایش مقاومت در برابر شانه شدن می‌شود.  آموزش گام به گام بالیاژ مو.

افزایش سریع درمان‌های مو (سفید کردن، رنگ کردن و غیره) منجر به تکثیر مواد آرایشی مو شده است. که ترمیم مو را تسهیل کرده و از اثرات نامطلوب بر ساختار مویرگی جلوگیری می‌کند. آموزش بالیاژ مو. ویتامین‌ها و آنتی‌اکسیدان‌ها در فرمولاسیون‌های آرایشی به‌ویژه برای کاهش اثرات نامطلوب بر فیبر مو طراحی شده‌اند. الی بیوتی با آموزش گام به گام بالیاژ مو. موثرترین ترکیبات آنتی اکسیدانی هستند که می توانند. eliiibeauty.

چگونه در دوره های خصوصی آموزشی شرکت کنیم؟

با ثبت نام در دوره های خصوصی سایت.

در دوره های آموزشی چه نکاتی ارائه می گردد؟

تمامی نکات ریز و پیشرفته به شما ارائه می شود.

چگونه مویی شفاف داشته باشیم؟

با استفاده از براق کننده های مو.

دیدگاهتان را بنویسید