2 راه آموزش رنگ و مش را با مثال نام ^ببرید؟

آموزش رنگ مو الی بیوتی

آموزش رنگ مو | آموزش رنگ و مش | الی بیوتی | eliiibeauty

عنوان مقاله بالیاژ مو به چه صورت است؟
دپارتمان اوج شید
نویسنده میترا نریمانی
تعداد کلمات 842
زمان مطالعه 8 دقیقه

فهرست مطالب

محصولات رنگ مو را نام برده و توضیح دهید:

اصلاح کننده رئولوژی جدید از جمله محصولاتی بود که توسط Evonik

منبع اصلی: صنایع Evonik، 31 و 24مارس 2017، ذکر کنید:

منبع اصلی: اشلند، 4 آوریل 2017 (وب سایت:

فهرست تصاویر

شکل 1 آموزش رنگ مو

شکل 2 آموزش رنگ و مش

منبع اصلی: آموزش رنگ مو2017. یافت شده در PR Newswire، 13 مارس 2017، (وب سایت:  آموزش رنگ و مش.

htt www.prnewswire.com) مرتبط است. الی بیوتی .

محصولات رنگ مو را نام برده و توضیح دهید:

Evonik اصلاح کننده رئولوژی برای فرمولاسیون های پاک کننده را راه اندازی کرد: Antil 500 Pellets

Evonik Antil 500 Pellets را معرفی کرده است آموزش رنگ مو. یک اصلاح کننده رئولوژی جدید و همه کاره برای فرمولاسیون های مختلف پاک کننده. گلوله Antil 500 به عنوان یک پلیمر آبدوست نوآورانه. کاهش قابل توجه سطح سورفکتانت فعال در فرمولاسیون های استاندارد پاک کننده را ممکن می سازد. علاوه بر این، راندمان و انعطاف پذیری بالای آنتیل آموزش رنگ و مش.

500 گلوله ضخیم شدن سیستم های سورفکتانت چالش برانگیز مانند فرمول های بدون سولفات را تسهیل می کند. و به طور موثر از روند پاکسازی ملایم تر در مراقبت های شخصی حمایت می کند eliiibeauty. جامد 100٪ فعال و بدون مواد نگهدارنده به وضوح در آب محلول است و در دمای اتاق قابل پردازش است. علاوه بر این، گلوله Antil 500 در برابر هیدرولیز پایدار است و در محدوده وسیعی از pH موثر است. عامل غلیظ کننده یک بافت فرمولاسیون غنی با رفتار جریان نیوتنی اما بدون تغییر ویژگی های کف ایجاد می کند. که برای برآورده کردن انتظارات حسی مصرف کنندگان از محصولات پاک کننده شخصی ضروری است. گلوله آنتیل 500 برای ایجاد فرمولاسیون های مراقبت از پوست و مو بر پایه سورفکتانت ملایم و مقرون به صرفه توصیه می شود.

اصلاح کننده رئولوژی جدید از جمله محصولاتی بود که توسط Evonik

در محصولات آرایشی 2017 در لندن، انگلستان، در آوریل عرضه شد آموزش رنگ و مش. خط کسب و کار مراقبت شخصی این شرکت همچنین از تتراپپتید Tego Pep 4-Comfortالی بیوتی. یک ماده فعال که به کاهش تحریکات پوستی مانند کمک می کند، رونمایی کرد. قرمزی و خارش، ناشی از محرک هایی مانند گرما، نور خورشید یا اصلاح آموزش رنگ مو. شرکت Silica Business Line Aerosil R 816 را ارائه کرد که به لطف تغییرات سطحی منحصر به فردش. می توان از آن برای تثبیت امولسیون های Pickering استفاده کرد. این افزودنی به فرمول‌سازها توانایی تبدیل طیف وسیعی از نرم‌کننده‌های بسیار متنوع را به امولسیون‌های بدون PEG و سیلیکون می‌دهد. این شرکت همچنین می‌گوید که ابزار آسانی برای نظارت بر رئولوژی امولسیون فراهم می‌کند. در ادامه شکل 1 آموزش رنگ مو را مشاهده میکنید.

آموزش رنگ مو الی بیوتی
آموزش رنگ مو الی بیوتی

شکل 1 آموزش رنگ مو

منبع اصلی: صنایع Evonik، 31 و 24مارس 2017، ذکر کنید:

(وب سایت: http://corporate.evonik. com/en/) © Evonik Industries AG 2017. اشلند از راه حل های زیبایی پیشگام در محصولات آرایشی جهانی رونمایی می کند.

در نمایشگاه لوازم آرایشی جهانی امسال در لندن، اشلند چندین پیشنهاد نوآورانه را برای صنعت مراقبت شخصی معرفی کرد. که برای افزودن ارزش قابل توجهی به محصولات پیشرو در صنعت مو، صورت و بدن طراحی شده اند. در میان آنها، محلول FiberHance bm (INCI پیشنهادی: هیدروکسی پروپیل گلوکونامید) مولکولی است eliiibeauty. که برای نفوذ به فیبر مو طراحی شده و با استفاده از فناوری مقرون به صرفه. تقویت‌کننده برتر در شامپوها و سایر محصولات مراقبت از مو است آموزش رنگ مو. این مولکول که توسط اشلند ساخته شده است، بر اساس شیمی گلوکزید است تا موها را جذاب تر نشان دهد. FiberHance پیوندهای یونی و هیدروژنی جدیدی را در داخل الیاف مو ایجاد می کند.

تا با هر بار شستشو تقویت شود و قابلیت مدیریت طبیعی را به شما بازگرداند. برای تقویت مو در حین و بعد از رنگ کردن و ترمیم الیاف مو که در اثر درمان های شیمیایی. آسیب دیده اند با سیستم های رنگ درمانی سازگار است. این به تقویت انواع مو از جمله قفقازی، آسیایی و آفریقایی آمریکایی کمک می کند. آموزش رنگ و مش.

منبع اصلی: اشلند، 4 آوریل 2017 (وب سایت:

http://www.ashland.com/) © اشلند 2017 Imerys محدوده ImerCare خود را با فعال‌های دارای گواهی Cosmos تکمیل می‌کند. ایمریس دو محصول جدید را به نمایش گذاشت به محدوده معدنی ImerCare خود در لوازم آرایشی الی بیوتی. جهانی 2017 در آوریل 2017.ImerCare Opaque و ImerCare .Opaline  دور موجود محدوده. معدنی پرلیت ImerCare، خاک دیاتومه، کائولن و تالک ImerCare T اخیراً تغییر نام داد نمرات، شرکت می گوید. در محدوده ImerCare Ecocert- و است دارای گواهینامه Cosmos. ImerCare Opaque است جدید، eliiibeauty. در ادامه شکل 2 آموزش رنگ و مش را مشاهده می کنید.

آموزش رنگ و مش الی بیوتی
آموزش رنگ و مش الی بیوتی

شکل 2 آموزش رنگ و مش

سازگار با محیط زیست، مبتنی بر کائولن راه حلی که؟

کدورت و سفیدی به ژل و شامپو فرمولاسیون.

بر خلاف مصنوعی مات کننده ها، ImerCare Opaque هیچ کدام نیست؟

pH و نه حساس به سورفکتانت یونی.

این هست یک راه حل یک اندازه مناسب برای همه طیف وسیعی؟

از ژل ها و شامپوها، Imerys ادعاها. جایگزینی طبیعی برای روغن مات کننده های مشتق شده.

دیدگاهتان را بنویسید