2 راه برای اموزش بالیاژ مو در منزل را^ ذکر کنید؟

آموزش بالیاژ مو | اموزش بالیاژ مو در منزل | الی بیوتی | eliiibeauty

عنوان مقاله بالیاژ مو به چه صورت میباشد؟
دپارتمان اوج شید
نویسنده میترا نریمانی
تعداد کلمات 998
زمان مطالعه 9 دقیقه

فهرست مطالب

درصد پراکسیداسیون لیپیدی با توجه به نمونه UT در

رفتار عصاره Cyn از رفتار عصاره برنج مشخص تر است.

3.5. تغییرات سطحی تصاویر SEM تفاوت هایی را در

3.6. اندازه گیری درخشش  یکی از با ارزش ترین خواص مو

شکل 9 مقادیر درخشندگی را برای زاویه بروز 60 لیتر

فهرست تصاویر

شکل 1 آموزش بالیاژ مو

شکل 2 اموزش بالیاژ مو در منزل

درصد پراکسیداسیون لیپیدی با توجه به نمونه UT در

جدول 6 نشان داده شده است آموزش بالیاژ مو. نمونه های UT به ترتیب پس از 18 و 36 ساعت افزایشی در پراکسیداسیون لیپیدی حدود 205 تا 321 درصد نشان دادند. در مقابل، نمونه های تیمار شده با برنج به ترتیب پس از 18 و 36 ساعت UV تنها 121 و 226 درصد به دست آوردند. الی بیوتی علاوه بر این، نمونه‌های تیمار شده با Cyn تنها پراکسیداسیون لیپیدی را افزایش دادند.

110% و 184% بعد از 18 و 36 ساعت UV به ترتیب اموزش بالیاژ مو در منزل eliiibeauty. شباهت بین شکل 5 (تجزیه پروتئین) و شکل 7 (تشکیل LPO) نشان می دهد که پروتئین ها و لیپیدهای فیبر مو به طور مشابه. در معرض تابش اشعه ماوراء بنفش تحت تأثیر قرار می گیرند. این شباهت می تواند برای تعیین اثربخشی درمان های آنتی اکسیدانی بر روی موهای انسان استفاده شود. همانطور که در مورد تجزیه پروتئین، آنتی اکسیدان آموزش بالیاژ مو. در ادامه شکل 1 آموزش بالیاژ مو را مشاهده میکنید.

آموزش بالیاژ مو الی بیوتی

شکل 1 آموزش بالیاژ مو

رفتار عصاره Cyn از رفتار عصاره برنج مشخص تر است.

نشان داده شد که اسید فیتیک در برنج رادیکال‌های آزاد تولید شده توسط تشعشعات را غیرفعال می‌کند. و می‌تواند فلزات را کیلیت کند و پراکسیداسیون لیپیدی را مهار کند [19]. با این حال، وجود آنتی اکسیدان‌های قوی مانند مشتقات هیدروکسی سینامیک و فلاونوئیدها در. محافظت بهتری در این عصاره ایجاد می‌کند اموزش بالیاژ مو در منزل با الی بیوتی. -مواد درونی مو (پروتئین ها و لیپیدها).

3.5. تغییرات سطحی تصاویر SEM تفاوت هایی را در

شرایط مورفولوژی سطح نمونه های مو به دلیل تیمارها نشان داد. برخی از الیاف مو مورد ارزیابی قرار گرفت آموزش بالیاژ مو. و تصاویری از الیاف UT و آنهایی که با دارونما و دو فرمول آنتی اکسیدانی درمان شده بودند به دست آمد. تصاویری از الیاف تابیده شده (در 500 وات بر متر مربع در طول 36 ساعت) نیز به دست آمد. اموزش بالیاژ مو در منزل و ظرفیت های ترمیمی مقایسه شد. تابش موهای در مقایسه با نمونه موی بدون تابش  بیشترین تفاوت eliiibeauty. را به عنوان کوتیکول های به وضوح بلند شده نشان داد. استفاده از دارونما و فرمولاسیون منجر به بهبود جزئی در سطح مو بدون کوتیکول های باز. در هنگام قرار گرفتن در معرض شد آموزش بالیاژمو.

بهبود سطح موی دو فرمولاسیون را می توان اموزش بالیاژمو در منزل. به نقش آنتی اکسیدانی مشتقات هیدروکسی سینامیک Cyn و اسید فیتیک در عصاره برنج نسبت داد. این مولکول ها به جلوگیری از اکسید شدن الیاف مو در معرض اشعه ماوراء بنفش. ترمیم کوتیکول و محافظت از مو کمک می کنند الی بیوتی. در ادامه شکل 2 اموزش بالیاژ مو در منزل را مشاهده میکنید.

اموزش بالیاژ مو در منزل الی بیوتی

شکل 2 اموزش بالیاژ مو در منزل

3.6. اندازه گیری درخشش  یکی از با ارزش ترین خواص مو

است، زیرا به سلامت و زیبایی مو دلالت دارد آموزش بالیاژ مو. این خاصیت ارتباط نزدیکی با ساختار فیبر مو دارد و به ویژه به وضعیت کوتیکول بستگی دارد. آنتی اکسیدان ها معمولا برای محافظت از درخشش و رنگ نه تنها اموزش بالیاژ مو در منزل. در موهای طبیعی بلکه به ویژه در موهای رنگ شده استفاده می شوند. الیاف درمان نشده و رنگ شده (D، DP، DC و DR) نیز مورد ارزیابی قرار گرفتند eliiibeauty. اندازه گیری درخشش بر روی الیاف تحت درمان با دارونما آموزش بالیاژ مو. و دو فرمول آنتی اکسیدانی (UTC، UT با و بدون اشعه UV انجام شد. همانطور که در بخش تجربی توضیح داده شد اموزش بالیاژ مو در منزل. اندازه‌گیری‌های درخشش با استفاده از براق میکرو TRI با هندسه استاندارد 20 لیتر، 60 لیتر یا 85 لیتر انجام شد. اندازه‌گیری‌ها در شرایط کنترل‌شده (23 LC و رطوبت نسبی 50 درصد) انجام شد. و مقادیر میانگین برای 15 ارزیابی برای هر زاویه تابش به‌دست آمد. نتایج برای درخشش برای سه زاویه برخورد متفاوت در جدول 7 نشان داده شده است.

الیاف بدون افزایش اندک اما قابل توجهی در مقادیر درخشندگی زمانی که با دو فرمولاسیون آنتی اکسیدانی درمان شدند. همانطور که انتظار می رود، تابش UV منجر به کاهش درخشش می شود. این با مقایسه الیاف UT و D با نمونه های تابش شده (UT 36 ساعت UV و D 36 h UV) مشهود است.

شکل 9 مقادیر درخشندگی را برای زاویه بروز 60 لیتر

برای فیبرهای و آنهایی که با دارونما و دو فرمولاسیون آنتی اکسیدانی تابش اشعه ماوراء بنفش درمان شده. . نمودار افزایش قابل توجهی در مقادیر درخشندگی در الیاف تیمار شده با آنتی اکسیدان پس از تابش نشان می دهد. این بهبود درخشندگی برای هر دو الیافی که با فرمولاسیون Cyn و Rice درمان شده اند قابل توجه است. این نشان می دهد که وجود مواد فعال در فرمولاسیون باعث درخشش الیاف می شود. نمونه های تابیده شده (DR 36 ساعت UV) به همان مقادیری رسیدند که نمونه های پرتودهی نشده بودند. علاوه بر این، افزایش بیشتری در هر دو الیاف تابش شده با استفاده از عصاره برنج مشاهده شد. فرمول برنج احتمالاً به دلیل وجود اسید فیتیک و علاوه بر. این پپتیدها با خاصیت ترمیم کنندگی که درخشندگی موی طبیعی و رنگ شده را حفظ می کند. به اثر محافظتی بالاتری کمک می کند.

چگونه رنگ مو ساخته می شود؟

با ترکیب مواد شیمیایی و رنگدانه ها.

چگونه میتوانیم موی رنگی خوبی داشته باشم؟

با استفاده ار بهترین رنگ موهای موجود.

چگونه بتوانیم یک راه حل برای موهای سوخته پیداکنیم؟

میتوانیم از رنگ ساژ یا شامپوهای ترمیم مو استفاده کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید