2 مورد از راه های آموزش بالیاژ پوشینگ را ^ذکر کنید؟

آموزش بالیاژ مو الی بیوتی

آموزش بالیاژ مو | آموزش بالیاژ پوشینگ | الی بیوتی | eliiibeauty

عنوان مقاله بالیاژ مو به چه صورتی است؟
دپارتمان اوج شید
نویسنده میترا نریمانی
تعداد کلمات 891
زمان مطالعه 8 دقیقه

فهرست مطالب

306 20. “سفید براق و مرگبار”: لوازم آرایشی سمی در جهان رومی

در اوایل قرن بیستم محققان استدلال کردند که مسمومیت

سرب از طریق لوازم آرایشی تنها بخش کوچکی از تماس باستانی

سرب قرمز و سینابر در این زمان سموم شناخته شده بودند.

فهرست تصاویر

شکل 1 آموزش بالیاژ مو

شکل 2 آموزش بالیاژ پوشینگ

306 20. “سفید براق و مرگبار”: لوازم آرایشی سمی در جهان رومی

زهر» (Plin. HN 34.176).آموزش بالیاژ مو ویتروویوس، در مورد استفاده از سرب در زمینه وسیع‌تر به عنوان مصالح ساختمانی، همچنین خاص گفته می‌شود. که سروسیت برای سیستم انسان مضر است» (Vit. De Arch. 8.6.10 11). آموزش بالیاژ پوشینگ

اگرچه آگاهی از این خطرات در برخی از متون مکتوب به وضوح بیان شده است. اما نمی توانیم مطمئن باشیم که خطرات سرب تا چه حد برای عموم مردم درک شده است الی بیوتی. به عنوان مثال، شاعران و نمایشنامه نویسان، مارسیال و پلاتوس، به جای اشاره به ماهیت خطرناک لوازم آرایشی خاص. بر بیان این پیام بلاغی تمرکز می کنند که آرایش کردن نشان دهنده غیراخلاقی بودن پوشنده و عدم جایگاه اوست. در شعرهای عاشقانه، نمایشنامه، و شعرهای طنز، اغلب زنان مسن هستند. که برای پنهان کردن چین و چروک های خود، نشانه های پیری، سرب سفید می پوشند آموزش بالیاژ پوشینگ. بخشی از لفاظی که زنان را به عنوان شخصیت های فریبنده به تصویر می کشد eliiibeauty.

و در عین حال بر غیرجذاب بودن دوران پیری تأکید می کند آموزش بالیاژ مو. جالب است حدس بزنیم که حداقل در مورد برخی از زنان. ظاهر سن ممکن است به همان اندازه که انعکاسی واقعی از سال های پیش است الی بیوتی. نتیجه اثرات سمی آرایش سربی بوده باشد آموزش بالیاژ مو. البته تایید آن غیر ممکن است. در ادامه شکل 1 آموزش بالیاژ مو را خواهید دید.

آموزش بالیاژ مو الی بیوتی

شکل 1 آموزش بالیاژ مو

در اوایل قرن بیستم محققان استدلال کردند که مسمومیت

با سرب عامل مهمی در فروپاشی امپراتوری روم بود آموزش بالیاژ پوشینگ. این نظریه بر این باور استوار بود که قرار گرفتن در معرض. سرب منجر به ناباروری و کاهش نرخ تولد در میان اشراف رومی می شود eliiibeauty. استدلال به نفع این نظریه در سال 1983 توسط ژروم نریاگو، ژئوشیمی‌دان مطرح شد. مسلماً درست است که مردم جهان روم، به‌ویژه آنهایی که در شهرهای سراسر امپراتوری زندگی می‌کردند. در بسیاری از موارد در معرض سرب قرار داشتند. عرصه های زندگی آنها جدا از استفاده از سرب به عنوان یک ماده آرایشی. منبع آب آنها از طریق لوله های سربی جریان می یافت. آنها در ظروف سربی می پختند، گچ های حاوی سرب را برای اهداف پزشکی اعمال می کردند. و حتی سرب را در شراب خود با استفاده از آن به عنوان نگهدارنده می خوردند آموزش بالیاژ پوشینگ.

با این حال، به استثنای یک گزارش احتمالی نسبتاً قبلی در مورد مسمومیت با سرب که توسط شاعر یونانی نیکاندر. که در قرن دوم قبل از میلاد نوشته شده است الی بیوتی. همراه با شواهدی از سطوح نسبتاً بالای سرب موجود در استخوان‌های نبش قبر مربوط به دوره روم، ذکر شده است. ا هیچ سابقه مشخصی نداریم. مسمومیت با سرب تا قرن هفتم پس از میلاد آموزش بالیاژ مو. تئوری مبنی بر اینکه مسمومیت با سرب نقش مهمی در فروپاشی امپراتوری داشته است. تا حد زیادی توسط محققان امروزه بی اعتبار شده است. و مقیاس تأثیر استفاده از سرب بر سلامتی که در تحقیقات قبلی مورد بحث قرار گرفته است. اعتقاد بر این است که بیش از حد برآورد شده است. در واقع، زمانی که نریاگو این نظریه ها را در دهه 1980 مطرح کرد. به سرعت توسط اسکاربورو، کلاسیک گرا و داروشناس برجسته رد شد.

سرب از طریق لوازم آرایشی تنها بخش کوچکی از تماس باستانی

با این ماده بالقوه خطرناک بود. او سرخ شده است!—بله، حیا به پوست رنگ پریده می‌آید، اما بهتر است آن را بپوشید.چیز واقعی می تواند یک مزاحم Ov. Am.3.7.7نه تنها رنگدانه های سفید، بلکه قرمز، مانند سرب (مینیوم)، به عنوان آرایش استفاده می شد. این به عنوان روژ اعمال شد. سینابار (سینیباریس)، یا سولفید جیوه قرمز، یکی دیگر از قرمزهای درخشان. نیز برای افزایش رنگ گونه ها و ایجاد رنگی که می تواند با رنگ های لطیف استفاده می شود. اووید شاعر چهره ایده آل زنانه را اینگونه توصیف می کند. “در صورت او زنبق و گل رز همچنان می درخشند – سفید برفی قرمز کم رنگ.” (Ov. am 3.35 6). در ادامه شکل 2 آموزش بالیاژ پوشینگ را مشاهده می کنید.

آموزش بالیاژ پوشینگ الی بیوتی

شکل 2 آموزش بالیاژ پوشینگ

سرب قرمز و سینابر در این زمان سموم شناخته شده بودند.

در واقع استنشاق گرد و غبار یا پودر حاصل از این محصولات آرایشی ممکن است. یک خطر بالقوه برای سلامتی نه تنها برای زنانی که از این لوازم آرایشی استفاده می کنند eliiibeauty . بلکه برای خدمتکارانی که وظیفه استفاده از آنها را دارند، باشد. جایگزین‌های ارزان‌تر و مطمئن‌تری وجود داشت. به عنوان مثال، ته مانده شراب قرمز (faex)، رنگ قرمز ، یک زن حتی گونه های خود را با خشخاش.k.

چگونه موی خوب را رنگ کنیم؟

با آموزش های خود آرایی موجود در سایت.

موی زیبا داشتن مراقبت های بخصوص میخواهد؟

بله نیاز به مراقبت دارد.

با استفاده از رنگ مو میتوان چه مدت آن را دارا بود؟

بستگی به نوع رنگ دارد.

دیدگاهتان را بنویسید