3 راه مناسب برای آموزش بالیاژ مو را ذکر% کنید؟

آموزش بالیاژ مو الی بیوتی

آموزش بالیاژ مو | آموزش رنگ مو | الی بیوتی | eliiibeauty

عنوان مقاله چگونه بالیاژ مو را خوب در بیاوریم؟
دپارتمان اوج شید
نویسنده میترا نریمانی
تعداد کلمات 946
زمان مطالعه 9 دقیقه

فهرست مطالب

عوامل متعددی بر رنگ نهایی مو پس از فرآیند رنگ‌آمیزی تأثیر می‌گذارند.

برخی از داروهای تجویزی می توانند شیمی مو را تغییر دهند

شیمی رنگ کردن دائمی مو به چه صورتی است؟

رنگهای گیاهی چه تاثیراتی و واکنش هایی روی مو نشان می دهند؟

فهرست تصاویر

شکل 1آموزش بالیاژ مو

شکل 2آموزش رنگ مو

 

عوامل متعددی بر رنگ نهایی مو پس از فرآیند رنگ‌آمیزی تأثیر می‌گذارند.

برای رنگ های نیمه دائمی و موقت، رنگ نهایی ترکیبی از رنگ طبیعی مو و رنگ  آموزش بالیاژ مو است.

موهای سفید شده اغلب قبل از استفاده از رنگ نیاز به رنگدانه اولیه دارند. آموزش رنگ مو رنگ کردن موهای دکلره شده به رنگ قهوه ای می تواند منجر به خاکستری یا بسیار خاکستری (درخشش خاکستری) شود.

موهایی که قبلاً رنگ شده بودند، می توانند به طور غیرقابل پیش بینی با درمان های رنگی بعدی واکنش نشان دهند. آموزش بالیاژ مو در سالن فوق پیشرفته الی بیوتی.

وجود مواد معدنی، نمک، کلر یا سایر آلاینده‌ها در آب مورد استفاده در فرآیند رنگ‌آمیزی آموزش رنگ مو در eliiibeauty.

برخی از داروهای تجویزی می توانند شیمی مو را تغییر دهند

رنگ کردن موهای تیره برای رسیدن به رنگ بلوند مطلوب نیاز به سفید کردن دارد و به دنبال آن یک رنگ ثانویه انجام می شود. موهای سفید شده همچنان می توانند سایه ای زرد یا مسی داشته باشند. در آموزش بالیاژ مو رنگ بنفش می‌تواند رنگ‌های زرد را از بین ببرد، و سایه مبتنی بر آبی رنگ نارنجی مسی را از بین ببرد. در ادامه شکل 1آموزش بالیاژ مو را مشاهده میکنید.

آموزش بالیاژ مو الی بیوتی

شکل 1آموزش بالیاژ مو

تخلخل مو می تواند سایه نهایی را تحت تأثیر قرار دهد. موهای متخلخل اغلب رنگ بیشتری را جذب می کنند که گاهی اوقات تیره تر از حد انتظار می شود. آموزش رنگ مو به صورت کاملا خصوصی در الی بیوتی.

شیمی رنگ کردن دائمی مو به چه صورتی است؟

مکانیسم رنگ های اکسیداسیون شامل سه مرحله است: 1) اکسیداسیون مشتقات 1،4-دی آمینو بنزن به حالت کینون. 2) واکنش این دیمین با یک ترکیب جفت کننده . 3) اکسیداسیون ترکیب حاصل برای به دست آوردن رنگ نهایی.

آماده سازی (پیش سازهای رنگ) به شکل لیکو (بی رنگ) است. عوامل اکسید کننده معمولاً پراکسید هیدروژن هستند و محیط قلیایی معمولاً توسط آمونیاک تأمین می شود. ترکیب پراکسید هیدروژن و آمونیاک باعث روشن شدن موی طبیعی می شود و یک “بوم خالی” برای رنگ ایجاد می کند. آمونیاک منافذ ساقه مو را باز می کند تا رنگ بتواند در داخل فیبر پخش شود.در آموزش بالیاژ مو در eliiibeauty تمامی نکات به صورت کامل ذکر می شود. این واسطه های رنگ و ترکیبات جفت کننده می توانند تحت واکنش اکسیداسیون و جفت شدن قرار گیرند، همانطور که در طرح زیر نشان داده شده است تا محصولات با وزن مولکولی بالا را تشکیل دهند که در ماتریکس مو به دام افتاده و به راحتی از طریق شستشو حذف نمی شوند.

ترکیبات مختلف واسطه های اولیه و ترکیبات جفت کننده طیفی از سایه های رنگ مو را ارائه می دهند. واسطه های اولیه، ترکیبات پارا معطر هستند. ترکیبات جفت کننده (کوپلرها) مشتقات متا جایگزین آنیلین هستند. آنها بر اساس رنگی که هنگام واکنش با واسطه اولیه تولید می کنند در سه دسته اصلی قرار می گیرند. آموزش رنگ مو به صورت حرفه ای در الی بیوتی. در ادامه شکل 2آموزش رنگ مو را خواهید دید.

آموزش رنگ مو الی بیوتی

شکل 2آموزش رنگ مو

رنگهای گیاهی چه تاثیراتی و واکنش هایی روی مو نشان می دهند؟

حنا یک رنگ نارنجی است که معمولاً به عنوان رنگ مو فقط رسوبی استفاده می شود که جزء فعال آن، لاوسون، به کراتین متصل می شود. بنابراین بسته به نوع موی فرد، نیمه دائمی تا دائمی در نظر گرفته می شود. بیشتر افراد از حنا به رنگ دائمی، به خصوص پس از رنگ دوم دست می یابند. با استفاده مکرر رنگ نارنجی به رنگ قرمز و سپس قهوه ای تبدیل می شود. در حالی که حنا “طبیعی” به طور کلی یک رنگ قرمز است، تغییراتی وجود دارد. این تغییرات معمولاً حاوی موادی از گیاهان دیگر و حتی رنگ های مصنوعی است. آموزش بالیاژ مو با اساتید eliiibeauty.

نیل یک رنگ طبیعی از یک گیاه Indigofera tinctoria)،  suffructicosa  یا(arrecta است که می توان آن را به حنا اضافه کرد یا روی آن لایه ای قرار داد تا رنگ های قهوه ای تا سیاه در مو ایجاد شود. حنا نارنجی است و نیلی آبی است، بنابراین به عنوان مکمل در چرخه رنگی استاندارد، اثر ترکیبی دو رنگ ایجاد تن های قهوه ای است.آموزش رنگ مو نیل نیز مانند حنا ممکن است پس از یک بار استفاده از بین برود، اما با استفاده مکرر روی موها ماندگار می شود.

استفاده از رنگ‌های گیاهی مانند حنا می‌تواند بعداً هنگام تلاش برای رنگ کردن مو یا رنگ دائمی، مشکلاتی ایجاد کند. آموزش بالیاژ مو برخی از حناهای فروشگاهی حاوی نمک های فلزی هستند که به پراکسید هیدروژن که برای روشن کردن مو استفاده می شود واکنش نشان می دهد. این ممکن است منجر به نتایج غیرقابل پیش بینی، مانند رنگ سبز یا آبی در مو شود. حنا یک روش سالم برای رنگ کردن مو است، به شرطی که از نمک های فلزی استفاده نشود. آموزش رنگ مو به صورت حرفه ای.

رنگدانه ها از ضایعات پوست توت سیاه استخراج و به رنگ مو تبدیل شدند. رنگ‌ها رسوب زیادی روی موها نشان می‌دادند و رنگ آبی شدیدی را ایجاد می‌کردند که در شستشوی چندگانه پایدار بود.

دیدگاهتان را بنویسید