3 مسئله مهم آموزش آمبره مو را مختصر توضیح$ دهید؟

آموزش آمبره مو الی بیوتی

آموزش آمبره مو | آموزش آمبره برزیلی | الی بیوتی | eliiibeauty

عنوان مقاله یادگیری آمبره برزیلی
دپارتمان اوج شید
نویسنده میترا نریمانی
تعداد کلمات 988
زمان مطالعه 9 دقیقه

فهرست مطالب

فرق رنگ مو آمبره و سامبره و بالیاژ چیست ؟

آمبره چیست و چه سبک رنگی می باشد ؟

برای انتخاب رنگ مو و سایه‌های آمبره باید به موارد زیر توجه کرد:

بالیاژ مو به چه صورتی انجام می شود و چگونه است؟

سامبره مو چیست و چگونه بر مو صورت پذیر است؟

نکته هایی درباره آمبره و سامبره کردن مو ارائه داده شده است:

فهرست تصاویر

شکل 1آموزش آمبره مو

شکل 2آموزش آمبره برزیلی

 

فرق رنگ مو آمبره و سامبره و بالیاژ چیست ؟

امروزه روش های بسیاری برای رنگ مو وجود دارد که یکی از بروز ترین شیوه ها رنگ مو آمبره هست که تنها قسمت پایین موها آمبره شده و هیچ آسیبی ریشه موها نمی بینند. با این روش در رنگ موهایتان تنوع ایجاد کنید و به سادگی ظاهر خود را متفاوت جلوه دهید. آموزش آمبره مو با بهترین اساتید روز در الی بیوتی.

آمبره چیست و چه سبک رنگی می باشد ؟

قبل از آن که به سراغ هر چیزی در باره ی موهای آمبره برویم ابتدا واجب است بدانیم که منظور از آمبره چیست؟ و آمبره به چه رنگ مویی گفته می‌شود؟ آموزش آمبره برزیلی به چه صورت است؟
هدف از آمبره این است که ریشه موها یتان باید تیره تر باشد و وقتی که به طرف ساقه و نوک موها می‌ روید، رنگ موها یتان روشن‌ تر شود. در کلاس های آموزش آمبره مو eliiibeauty به شما همه ی نکات گفته خواهد شد.

در آمبره مو ابتدای موها تیره و انتهای موها روشن‌ تر می‌ شود و در کل می‌ توان گفت که موها ظاهری دو رنگ پیدا می ‌کنند. برای این که قسمت پایین موها روشن شود نیاز است که آن را دکلره یا بی ‌رنگ کنید و بعد رنگ موی مورد پسندتان را روی موهای دکلره شده پیاده سازی کنید. آموزش آمبره برزیلی به صورت کاملا پیشرفته در سایت الی بیوتی.
آمبره یک کلمه فرانسوی است که معنی آن “رنگی که سایه دار شده و مدرج است” می‌ باشد.
آمبره به رنگ مویی می گویند که از بالا تیره و پایین آن روشن است اما آمبره بر عکس هم در دنیای آرایشگری موجود است. کلا دو نوع رنگ موی آمبره وجود دارد:

آمبره ی معمولی: رنگ تیره در ابتدا ی مو و رنگ روشن در انتها ی مو

آمبره ی معکوس: رنگ روشن‌ در آغازین مو و رنگ تیره در اتمام مو

در ادامه شکل 1آموزش آمبره مو را مشاهده خواهید کرد.

آموزش آمبره مو الی بیوتی

شکل 1آموزش آمبره مو

برای انتخاب رنگ مو و سایه‌های آمبره باید به موارد زیر توجه کرد:

رنگ پوست (آموزش آمبره مو)

رنگ چشم

سلیقه در انتخاب رنگ لباس (آموزش آمبره برزیلی)

مثلا در تابستان بهتر است از رنگ های روشن و سایه های گرم تر و در  زمستان بهتر است از رنگ های سرد و سایه های تیره رنگ استفاده کنید.

رنگ مو هایی که گرینش می کنید بهتر است به رنگ موی پایه نزدیک تر باشد. آموزش آمبره مو با بهترین متریال در eliiibeautyرنگ های پرطرفدار که باتوجه به رنگ موی پایه انتخاب می‌شود شامل رنگ های قهوه ای تیره یا قهوه ای روشن، قهوه ای نزدیک به قرمز و یا برای موهای روشن مثل رنگ موی بلوند نیز هستند.

برای آموزش آمبره مو رنگی را گزینش کنید که از موهای پایه شما دو درجه بیشتر روشن نباشد چون کمک می‌کند رنگ موی شما ملایم و طبیعی شود.

مشخص کنید می خواهید آمبره موهایتان کجا به پایان برسد. به طور کلی بهتر است رنگ روشن پایین مو از نوک موها تا جایی زیر خط چانه بیشتر نباشد. آمبره نباید از خط چانه بالاتر برود.آموزش آمبره برزیلی در الی بیوتی.

از مهم ترین متد های رنگ که طرفداران بسیاری دارد رنگ مو آمبره است. دکلره کردن موها در رنگ مو آمبره یکی از اصلی ترین مرحله ها است. موها را به خاطر این که رنگ قبلی از بین برود دکلره می کنند اما باید مراقب باشید موهایتان خیلی دکلره نشود و ریشه ی اصلی موهایتان پیدا باشد چون دکلره زیاد باعث سوزانده شدن مو می شود. در آموزش آمبره برزیلی باید کمی بیشتر از آمبره معمولی دقت کنید. در ادامه شکل 2آموزش آمبره برزیلی را مشاهده می کنید.

آموزش آمبره برزیلی الی بیوتی

شکل 2آموزش آمبره برزیلی

بالیاژ مو به چه صورتی انجام می شود و چگونه است؟

بالیاژ در حقیقت ترفند رنگ نمودن موها به صورت آزاد و با استفاده از دست است. بالیاژ یک لغت فرانسوی است و حالت به روز روش سنتی یعنی فویل می باشد به این معنی که در این روش از فویل استفاده نمی شود.

آرایشگران فرانسوی این روش را در دهه 60 اختراع کرده اند. مزایای این مدل رنگ نسبت به روش های دیگر این است که تغییری با رشد مو و بیرون آمدن ریشه ها در ظاهر شما ایجاد نمی شود و نیاز به ریشه گیری نیست. از تکنیک بالیاژ می توانید برای آمبره و سامبره نیز استفاده کنید.

سامبره مو چیست و چگونه بر مو صورت پذیر است؟

سامبره نسبت به آمبره جدید تر است و ترکیبی از آمبره و بالیاژ است. در شیوه ی آمبره رنگ تیره از ریشه ها شروع و با نزدیکی به ساقه ، رنگ مو روشن تر میشود ولی در سامبره این تغییر روشنایی ملیح تر صورت می پذیرد.

نکته هایی درباره آمبره و سامبره کردن مو ارائه داده شده است:

آمبره و سامبره از  3 رنگ یا بیش تر درست می شود.

در این روش باید ریشه روشن ترین درجه را دارا باشد و ساقه مو تیره ترین درجه رنگ را دارا باشد.

زیبایی آمبره و سامبره به هم خوانی رنگ های ترکیبی بستگی دارد.

eliiibeauty سالنی با تجهیزات کامل در اختیار شما.

در ترفند آمبره و سامبره شما می توانید همزمان چندین رنگ متفاوت از سرد و گرم را روی موهای خود قرار دهید .

این رنگ مو برای خانم هایی که خواستار تغییر در نیمه ی دوم مو خود هستند، مناسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید