4 راه اساسی برای آموزش رنگ مو را عنوان $کنید؟

آموزش رنگ مو الی بیوتی

آموزش رنگ مو | آموزش آمبره مو | الی بیوتی | eliiibeauty

عنوان مقاله نکات مراقبتی در رنگ مو
دپارتمان اوج شید
نویسنده میترا نریمانی
تعداد کلمات 855
زمان مطالعه 8 دقیقه

فهرست مطالب

بر چه اثری رنگ موی خود را سفید کنیم؟

حفظ رنگ مو باید به چه روش اصولی باشد؟

اثرات نا مطلوب در حین یا بعد از رنگ مو چیست؟

تحریک و حساسیت پوستی در استفاده از رنگ مو به چه صورتی است؟

تغییر رنگ پوست باعث چه چیز هایی می شود؟

فهرست تصاویر

شکل 1آموزش رنگ مو

شکل 2آموزش آمبره مو

 

بر چه اثری رنگ موی خود را سفید کنیم؟

با دکلره کردن موها رنگ روشن تری به آن می دهند. رنگدانه های ملانین که به موها رنگ تیره تری می دهند، می توانند با اکسیداسیون تجزیه شوند. عامل اکسید کننده مورد استفاده برای سفید کردن موها پراکسید هیدروژن است. برای ایجاد محلول قلیایی و تسریع واکنش با آمونیاک مخلوط می شود. هنگامی که ملانین اکسید می شود، گاز اکسیژن آزاد می شود. آموزش رنگ مو در مرکز تخصصی الی بیوتی.

محصولاتی که برای سفید شدن موها در خانه استفاده می شود معمولاً دارای 6٪ محلول پراکسید هیدروژن هستند، در صورتی که محصولات برای استفاده در آرایشگاه ها می توانند تا 9٪ داشته باشند. در آموزش آمبره مو در eliiibeauty به شما تمامی نکات ارئه داده خواهد شد.

موهای سفید شده با پراکسید می توانند رنگ برنجی یا زرد نامطلوبی داشته باشند. محصولی که به عنوان تونر شناخته می شود برای تغییر اندکی ته رنگ مو استفاده می شود. شامپوی بنفش (شامپویی با رنگ‌های بنفش) همچنین می‌تواند برای مقابله با ته‌رنگ‌های برنجی استفاده شود. آموزش رنگ مو پیشرفته.در ادامه شکل 1آموزش رنگ مو را مشاهده خواهید کرد.

آموزش رنگ مو الی بیوتی

شکل 1آموزش رنگ مو

حفظ رنگ مو باید به چه روش اصولی باشد؟

افراد می توانند رنگ موهای خود را حفظ کنند، مانند:

استفاده از شامپوها و نرم کننده های محافظ رنگ پیشنهادی الی بیوتی

استفاده از شامپوها و نرم کننده های بنفش برای حفظ یا تقویت رنگ بلوند در موهایشان

استفاده از درمان های ترک با جاذب های UV

دریافت درمان های حالت دهنده عمیق برای صاف کردن و درخشندگی بیشتر

اجتناب از کلر

استفاده از محصولات محافظ حرارت قبل از استفاده از وسایل یک ظاهر طراحی شده

اثرات نا مطلوب در حین یا بعد از رنگ مو چیست؟

رنگ کردن مو شامل استفاده از مواد شیمیایی است که قادر به حذف، جایگزینی و یا پوشاندن رنگدانه‌هایی است که به طور طبیعی در داخل ساقه مو یافت می‌شوند. استفاده از این مواد شیمیایی می تواند منجر به طیف وسیعی از اثرات نامطلوب از جمله تحریک و حساسیت موقت پوست، شکستگی مو، تغییر رنگ پوست و نتایج غیرمنتظره رنگ مو شود.آموزش آمبره مو در سالن eliiibeauty.

تحریک و حساسیت پوستی در استفاده از رنگ مو به چه صورتی است؟

در افراد خاصی، استفاده از رنگ مو می تواند منجر به واکنش های آلرژیک و یا تحریک پوست شود. مثلا، افرادی که دارای حساسیت به گلوتن هستند، باید هنگام خرید رنگ مو دقت کنند زیرا رنگ موی خاصی شامل گلوتن است. گلوتن برای ایجاد حساسیت نیازی به مصرف ندارد. تماس پوست با گلوتن ممکن است باعث واکنش شود.(آموزش رنگ مو) بنابراین، منجر به آلرژی می شود. علائم این واکنش ها می تواند شامل قرمزی، زخم، خارش، احساس سوزش و ناراحتی باشد. گاهی اوقات علائم بلافاصله پس از اعمال و پردازش رنگ آشکار نمی شوند، اما می توانند پس از ساعت ها یا حتی یک روز بعد ظاهر شوند. در ادامه شکل 2آموزش آمبره مو را مشاهده می کنید.

آموزش آمبره مو الی بیوتی

شکل 2آموزش آمبره مو

برای کمک به جلوگیری یا محدود کردن واکنش‌های آلرژیک، اکثر محصولات رنگ مو توصیه می‌کنند که مشتری قبل از استفاده از محصول یک آزمایش پچ انجام دهد. این شامل مخلوط کردن مقدار کمی از آماده سازی رنگ و استفاده مستقیم آن بر روی پوست به مدت 48 ساعت است. در صورت ایجاد تحریک، سازندگان توصیه می کنند که مشتری از محصول استفاده نکند. در آموزش آمبره مو در مراکز الی بیوتی تمامی این نکات آموزنده تخصصی تر ارائه داده خواهد شد.

با این حال، متخصصان پوست اروپایی اکیداً از انجام چنین آزمایش‌های قبل از استفاده خودداری می‌کنند، زیرا خطر حساسیت اضافی (حساسیت) را به دنبال دارد و ممکن است تفسیر افراد غیرعادی به اندازه کافی دقیق نباشد. آموزش رنگ مو به صورت تخصصی.

تغییر رنگ پوست باعث چه چیز هایی می شود؟

این تغییر رنگ با تجدید طبیعی پوست و برداشتن لایه بالایی پوست ناپدید می شود (معمولاً چند روز یا حداکثر یک هفته طول می کشد). راه های جلوگیری از تغییر رنگ پوست استفاده از دستکش های لاتکس یا نیتریل برای محافظت از دست ها و همچنین استفاده از یک لایه نازک ژله نفتی یا مواد روغنی در اطراف خط مو است.(آموزش آمبره مو) ساینده های ملایم مانند جوش شیرین مرطوب یا مقدار کمی خمیر دندان که با مسواک استفاده می شود نیز ممکن است به برداشتن بالاترین لایه پوست و رنگ کمک کند (نه فقط رنگ را پاک نمی کند). استون و پاک کننده لاک ناخن موثر در نظر گرفته نمی شوند. مواد شوینده لباسشویی ممکن است گاهی اوقات کار کنند، همانطور که خاکستر سیگار مرطوب به ناحیه لکه دار مالیده می شود. با eliiibeauty بهترین آموزش ها را تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید