4 شیوه مهم آموزش رنگ مو را نام # ببرید؟

آموزش رنگ مو الی بیوتی

آموزش رنگ مو | آموزش آمبره مو | الی بیوتی | eliiibeauty

عنوان مقاله رنگ مو
دپارتمان اوج شید
نویسنده میترا نریمانی
تعداد کلمات 944
زمان مطالعه 9 دقیقه

فهرست مطالب

رنگ مو چیست و چه گونه انجام پذیر است؟

تاریخچه رنگ مو را به طور مختصر شرح داده ایم:

خارج از پوست سر چگونه مو های خود را رنگ کنیم؟

اینها تکنیک خارج از پوست سر هستند و با روش زیر اعمال میشوند:

روی پوست سر چگونه رنگ مو قرار می گیرد؟

فهرست تصاویر

شکل 1آموزش رنگ مو

شکل 2آموزش آمبره مو

 

رنگ مو چیست و چه گونه انجام پذیر است؟

رنگ کردن مو (آموزش رنگ مو) ، عمل تغییر رنگ مو است. دلایل اصلی این امر لوازم آرایشی است: پوشاندن موهای خاکستری یا سفید، تغییر رنگ به رنگی که شیک ‌تر یا مطلوب‌ تر تلقی می‌شود، یا بازگرداندن رنگ موی اصلی پس از تغییر رنگ مو در اثر فرآیندهای آرایشگری یا دکلره شدن با نور خورشید.

رنگ کردن مو را می توان به صورت حرفه ای توسط آرایشگر و یا به صورت مستقل در منزل انجام داد. آموزش آمبره مو در سالن تخصصی الی بیوتی. امروزه رنگ کردن مو بسیار رایج است، به طوری که 75 درصد از زنان و 18 درصد از مردان از رنگ مو استفاده می کنند.

تاریخچه رنگ مو را به طور مختصر شرح داده ایم:

رنگ کردن مو یک هنر باستانی است که شامل درمان مو با ترکیبات شیمیایی مختلف است. در زمان های قدیم رنگ ها را از گیاهان به دست می آوردند. برخی از شناخته شده ترین آنها عبارتند از حنا (Lawsonia inermis)، رنگ نیل، Cassia obovata، سنا، زردچوبه و آملا. سایر موارد عبارتند از کاتام (buxus dioica)، پوست گردوی سیاه، اخر قرمز و تره فرنگی. در کتاب هجده کتاب اسرار هنر و طبیعت در سال 1661، روش‌های مختلف رنگ آمیزی مو به سیاه، طلایی، سبز، قرمز، زرد و سفید توضیح داده شده است. پارافنیلن دی آمین (PPD) با هوا. بنیانگذار L’Oréal، به دلیل ایجاد اولین رنگ موی مصنوعی در سال 1907 شناخته شده است. در سال 1947 شرکت آلمانی آرایشی و بهداشتی Schwarzkopf اولین محصول رنگ خانگی “Poly Color” را عرضه کرد. رنگ کردن مو اکنون یک صنعت چند میلیارد دلاری است. که دارای استفاده از رنگهای طبیعی و غیر طبیعی است. در مرکز آموزشی eliiibeauty آموزش رنگ مو ، آموزش آمبره مو و….. به شما داده خواهد شد. در ادامه شکل 1آموزش رنگ مو را مشاهده میکنید.

آموزش رنگ مو الی بیوتی

شکل 1آموزش رنگ مو

خارج از پوست سر چگونه مو های خود را رنگ کنیم؟

رنگ مو به طور سنتی به عنوان یک رنگ کلی روی موها اعمال می شد. روند مدرن استفاده از چندین رنگ برای ایجاد رگه ها یا درجه بندی است، اما همه آنها روی یک رنگ پایه کار نمی کنند. به این موارد گفته می شود:

هایلایت، جایی که بخش هایی از مو با روشن کننده ها درمان می شود

نور لایت، که در آن بخش هایی از مو با رنگ موهای تیره تر درمان می شود

پاشیدن یک نوار افقی از موهای سفید شده از گوش تا گوش

همچنین تکنیک های رنگ آمیزی جدیدتری مانند آمبره، شاتوت، بالیاژ، ایرتاچ وجود دارد که در آن موها روی تاج تیره بوده و اندک اندک به سمت انتها روشن تر می شوند. آموزش رنگ مو در سالن تخصصی الی بیوتی .

اینها تکنیک خارج از پوست سر هستند و با روش زیر اعمال میشوند:

فویل کردن، که در آن از تکه های فویل یا فیلم پلاستیکی برای جدا کردن موهای رنگ شده استفاده می شود. این روش مخصوصاً زمانی که قرار است بیش از یک رنگ استفاده شود استفاده می شود، این روش تضمین می کند که فقط تارهای موی مورد نظر رنگ شده و بقیه در امان بمانند. آموزش آمبره مو در مراکز eliiibeauty.

کلاه، زمانی که کلاه پلاستیکی محکم روی سر قرار می گیرد و تارها با قلاب کشیده می شوند، روشی که به ندرت به جز استفاده از هایلایت روی موهای کوتاه انجام می شود.

بالیاژ، که در آن رنگ مو مستقیماً بر روی بخش‌هایی از مو رنگ می‌شود و از هیچ فویل برای حفظ رنگ استفاده نمی‌شود، روشی که به دلیل تأثیر مشاهده شده در ظاهر طبیعی‌تر، محبوبیت بیشتری پیدا می‌کند. تفاوت بین بالیاژ و امبره در این است که بالیاژ نیاز به رنگ آمیزی دقیق تری از مو دارد و معمولاً هزینه بیشتری دارد. در آموزش رنگ مو توضیحات کامل به شما داده خواهد شد.

رنگرزی با تیپ یا نوک مانند بالیاژ که رنگ مستقیماً روی مو رنگ می شود و در نتیجه رنگ یکنواخت تری روی انتهای مو ایجاد می شود.

تمام تکنیک های رنگ آمیزی با هر نوع رنگی قابل استفاده است. برای روشن شدن، گاهی اوقات موها باید قبل از رنگ کردن، دکلره شوند. در ادامه شکل 2آموزش آمبره مو را مشاهده خواهید کرد.

آموزش آمبره مو الی بیوتی

شکل 2آموزش آمبره مو

روی پوست سر چگونه رنگ مو قرار می گیرد؟

رنگ مو را می توان روی پوست سر نیز اعمال کرد تا سطح پوششی محکم تری داشته باشد. در الی بیوتی با بهترین های آموزش رنگ مو هستید.

تاچ‌آپ ریشه، جایی که رنگ فقط به آخرین بخش رشد مجدد (معمولاً اولین اینچ از موهای نزدیک به پوست سر) اعمال می‌شود، زمانی که رنگ طبیعی رشد می‌کند و آشکار می‌شود، لمس کردن ریشه هر ۴ تا ۶ هفته تکرار می‌شود. آموزش آمبره مو در eliiibeauty . افرادی که موهای خود را رنگ می کنند تا خاکستری را مبدل کنند، اغلب این تغییرات ریشه را دارند.

رنگ سراسری، جایی که فرد می خواهد تمام موهایش یک رنگ ثابت متفاوت باشد

رنگ سراسری، جایی که فرد می خواهد تمام رنگش یک رنگ متفاوت باشد

تمام تکنیک های رنگ آمیزی با هر نوع رنگی قابل استفاده است. آموزش آمبره مو .برای روشن شدن، گاهی اوقات موها باید قبل از رنگ کردن، دکلره شوند.

دیدگاهتان را بنویسید