@5 آموزش بالیاژ مو و آموزش انواع رنگ بدون دکلره ؟

آموزش بالیاژمو الی بیوتی

آموزش بالیاژ مو | آموزش رنگ مو | الی بیوتی | eliiibeauty

عنوان آموزش صفر تا صد انواع رنگ مو
نویسنده فریبا حقیقیان فرد
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1009
زمان مطالعه 10 دقیقه

فهرست مطالب

آموزش بالیاژ مو به سبک روسی قدم به قدم ؟

آموزش رنگ مو رنگ موی بالیاژرا چه کسانی بیشتر میبنند؟

چه وسایلی برای آموزش بالیاژ به روش حرفه ای احتیاج است؟

آموزش بالیاژ مو با فویل چگونه انجام میشود ؟

انواع مدل های بالیاژ که روی موها انجام میشود ؟

در آموزش بالیاژمو ترکیبی شلال و پوشینگ انجام میشود ؟

بعد از تقسیم بندی موها چه کاری انجام میشود ؟

چگونه انجام میشود ؟ بالیاژ با فویل “بالیاژ پوشینگ

فهرست تصاویر

شکل 1 آموزش بالیاژ مو

شکل 2 آموزش رنگ مو

آموزش بالیاژ مو به سبک روسی قدم به قدم ؟

آموزش رنگ مو و بالیاژ مو را در این متن فرا میگیرید .همچنین  رساندن مو به پایه، استفاده از فویل، روش رنگساژ ، استفاده کردن از ماسک مو را یاد میگیرید.پس با الی بیوتی همراه باشید .

رنگ موی بالیاژ چیست وبالیاژیا بلیاژکدامیک صحیح است؟

روش رنگ مو بالیاژ را با نام بلیاژ نیز استفاده می شود.این سایت جدیدترین و بهترین روش رنگ کردن مو را به شما آموزش میدهد. که باعث میشود رنگ مویی جذاب داشته باشید. این روش در دهه نود دیده انجام شده و نخستین باردر کشور فرانسه انجام شده است . بالیاژ مو به معنی از این به آن سو حرکت کردن است. و با استفاده از برس های ظریف مواد را روی موها حرکت می دهند تا رنگ موی زیبایی به وجو آید.

آموزش رنگ مو رنگ موی بالیاژرا چه کسانی بیشتر میبنند؟

رنگ موی بالیاژ را سلبریتی ها بیشتر انجام میدهند . این رنگ هم اکنون به ملکه رنگ ها شهرت دارد. بالیاژتنها یک رنگ نیست، بلکه روشی است که برای هایلایت کردن استفاده می شود.  بالیاژ را می شود با فویل یا  بدون فویل انجام دهید. در تکنیک آموزش بالیاژ مو روی مو سایه روشن ایجاد می شود. ریشه تیره ترین رنگ را دارد و به سمت ساقه و رنگ متوسط .همچنین و به سمت نوک مو روشن ترین رنگ قرار میگیرد. تکنیک بالیاژ برای افرادی که دارای موهای سفید هستند بسیار مناسب است. زیرا ریشه تیره ترین رنگ است و تکه هایی نازک را تا نزدیکی ریشه نیز روشن (دکلره) کرد.

چه وسایلی برای آموزش بالیاژ به روش حرفه ای احتیاج است؟

برای انجام بالیاژ حرفه ای مانند دیگر متدهای رنگ و مش به پودر دکلره باکیفیت، اکسیدان مرغوب نیاز هست. همچنین مارک رنگ موبا کیفیت کاسه رنگ، فویل یا سوئیت مش حائز اهمیت هست . همچنین در آموزش رنگ مو بالیاژشانه دم، بهترین مارک ماسک مو، نرم کننده خوب و مناسب، حوله، پیش بند احتیاج می باشد.

آموزش بالیاژ مو الی بیوتی

شکل 1 آموزش بالیاژ مو

آموزش بالیاژ مو با فویل چگونه انجام میشود ؟

بالیاژ مو یک روش ظریف و آزاد برای رنگ با کردن  موهامیباشد . در eliiibeauty این کار با ظرافت خاصی انجام میشود .همچنین در پس از آن هم موها با کمک رنگساژ، رنگ می‌شوند. بالیاژ فویلی معمولاً از نزدیک ریشه مو، آغاز می‌شوند. بنابراین در این روش دسته‌های ظریف مو از ریشه تا ساقه روشن می‌شوند. موها را تقسیم بندی میکنند.  آموزش رنگ مورنگ موی گزینش شده لایه موهای تقسیم بندی شده موها را مواد گذاری کرده و داخل فویل قرار میدهند. در حین کار، موها را چک کرده تا به پایه مورد نظر رسیده باشدوآن را با دقت انجام می دهیم تا فویل جا به جا نشود . بعد موها را آبکشی کرده و رنگساژ مورد نظر را روی آنها قرارمیدهیم. سپس موها را شسته و براشینگ می کنیم.

انواع مدل های بالیاژ که روی موها انجام میشود ؟

بالیاژ مو در مدلهای مختلف قابل اجرا است.  در ادامه با الی بیوتی  به روش های مختلف میپردازیم. بالیاژ پاستیلی، که با استفاده از تکنیک بالیاژ، هایلایت ترکیبی زیبا روی موها ایجاد می کنند. بالیاژ سایه روشن، که روی موهایی که قبلا لایت دارد انجام می شود .و دکلره جدیدی که روی موها انجام می شود دو تا 3 درجه روشن تر است و روی موها تیرگی و روشنی بوجود می آورد..

در آموزش بالیاژمو ترکیبی شلال و پوشینگ انجام میشود ؟

در این متد موها  لایه های جلوی مو را با پوش.  باقی لایه های مو را با کوک زنی (شلال) دکلره می کنند. بالیاژ روسی ، در این روش موها را در جلوی سر به سه بخش تقسیم می کنیم. دراین تکنیک پس سر یک لایه مثلثی جدا می کنیم. بعد هر لایه مو را گرفته و با کمک باد سشوار پوش می دهیم.  ریزه های مو را جدا می کنیم. با استفاده از سوئیت مش یا فویل لایه های مو را مواد گذاری می کنیم. سپس بخش بالای مو که نزدیک به ریشه است تیره، وسط مو روشنتر و پایین مو کاملا روشن میشود.

شکل 2 آموزش رنگ مو

در مشاهده نمایید.

آموزش رنگ مو الی بیوتی

شکل 2 آموزش رنگ مو

بعد از تقسیم بندی موها چه کاری انجام میشود ؟

در آموزش بالیاژ مو بعد از تقسیم بندی موها به سه قسمت، منطقه وسط به سه قسمت دیگر تقسیم می شود .در این آموزش رنگ مو قسمت وسط دکلره می شود و لایه های اطراف تیره باقی می ماند.در بالیاژ خطی  بالیاژ خطی، در این روش بالیاژ، مواد ترکیبی باید غلیظ و سفت باشد تا نشتی پیدا نکند.، در این روش هر دسته از لایه های مو که باید دکلره شود، اول با شانه به سمت بالا پوش داده می شود. که در انتها در ترکیب با رنگ لایت حالت خیلی طبیعی و زیبا خواهد گرفت. بین لایه ها در ریشه از پنبه و در ساقه از سلفون استفاده می شود.در آموزش بالیاژمو به این نکات دقت کنید .

 بالیاژ با فویل “بالیاژ پوشینگ چگونه انجام میشود ؟

در این آموزش رنگ مو روش به روش نقاشی کردن یاروش پوشینگ ، بین لایه ها در ریشه از پنبه استفاده میشود همچنین در ساقه از فویل استفاده می شود. دقت داشته باشید که تمام زیبایی بالیاژ به ظرافت طراحی شما بستگی دارد. باید در تقسیم‌بندی لایه‌ها و رنگ آمیزی آنها با مهارت بدست آورید. با آموزش بالیاژ مو متفاوت دیده شوید . با eliiibeauty همراه باشید.

آیا رنگ مو بدون دکلره امکان پذیر است؟بله رنگ کردن مو بدون دکلره کاملا امکان پذیرمیباشد.

آیا میشود موهای نازک را دکلره کرد؟بله کاملا امکان پذیر است .

آیا برند رنگ در رنگ کردن مو اهمیت دارد؟بله هر رنگی فرمول خاص خود را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید