@5 آموزش بالیاژ مو و رنگ مو بدون دکلره و آسیب به مو ؟

آموزش بالیاژ مو مو الی بیوتی

آموزش بالیاژ مو | آموزش رنگ مو | الی بیوتی | eliiifeauty

عنوان آموزش رنگ بلوند بدون دکلره
نویسنده فریبا حقیقیان فرد
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1103
زمان مطالعه 11 دقیقه

فهرست مطالب

آموزش رنگ مو و بلوند کردن مو با رنگ موی سه صفرو…؟

وسایل مورد نیاز جهت بلوند کردن مو با رنگ مو روشن کننده؟

آموزش و فرمول ترکیب رنگ مو زیتونی بدون دکلره؟

آموزش نسکافه ای بدون دکلره و کاملا بدون آسیب؟

رنگ موی کنفی بدون دکلره و آسیب؟

آموزش فرمول ترکیب رنگ موی عسلی بدون دکلره و آسیب ؟

رنگ مو شکلاتی عسلی بدون استفاده از دکلره و آسیب؟

یاد آوری نکات با اهمیت و طلایی در هنگام رنگ کردن مو؟

روشن کردن موهای نازک و رنگ نشده تا سه پایه؟

فهرست تصاویر

شکل 1آموزش بالیاژ مو

شکل 2آموزش رنگ مو

آموزش بالیاژ مو و رنگ مو و بلوند کردن مو با رنگ موی سه صفرو…؟

میتوانید رنگ موی خود را یک یا چند پایه بلوند کنید. یک تا 5 سانتیمتر رنگ موی سه صفر برای روشنتر کردن رنگ موها لازم میباشد.  رنگ موی سه صفرپایداری زیادی بر روی موهای شما نمی‌آورد و زود پاک میشود. چرا که صحیح است که موها با استفاده از رنگ موی سه صفر سفید شود. واریاسونها با چند بار شستن از بین میروند. (آموزش بالیاژمو رامیتوانید با ما تجربه کنید.)هم رنگ موی شما با استفاده از روشن کننده سه  صفر ناپایدار و غیر حرفه‌ای می‌شود. آموزش رنگ مو و همچنین رنگ موی سه صفر برای موهای شما ضرر دیگری ندارد. واریاسونها آسیب زیادی به مونمیزنند. البته باید دقت داشته باشید که حجم رنگ دانه‌های واریاسیون‌ها خیلی زیاد است. برای بعضی  خشکی زیاد ساقه مو را پدید می‌آورد.  به جز خشکی مو در مواردی کم. به مقدار کم می‌توانند در ترکیب رنگ موی شما به کار روند.آموزش بالیاژ مورا هم با  eliiibeauty  فرا بگیرید.

  وسایل مورد نیاز جهت بلوند کردن مو با رنگ مو روشن کننده؟

برس مو

رنگ موی روشن کننده قوی

اکسیدان

یک لباس فرسوده

دستکش های پلاستیکی

کاسه مخصوص رنگ مو و یا یک کاسه چینی

براش رنگ مو

گیره جدا کننده

شامپو

آموزش رنگ مو و فرمول ترکیب رنگ مو زیتونی بدون دکلره؟

در آغاز موهایتان را با رنگ موی 000 و یا E20 روشن کنید. پس از روشن شدن مو رنگ موی زیتونی شماره های ( 5 , 90.01 , 10 ) را با واریاسیون سبز و نقره ای مخلوط کنید. مقدار استفاده از واریاسیون سبز و نقره ای بستگی به خودتان دارد. سپس اکسیدان شماره 2 به اندازه دو برابر رنگ مو را به آن اضافه می کنیم.  پس از اینکه با قلم موهمه مو ها را به رنگ آغشته کردید 30 دقیقه صبر می کنید.  سپس موها را با آب بشویید. همچنین میتوانید آموزش بالیاژ مو را در منزل هم انجام دهید. با الی بیوتی همراه شوید.

آموزش رنگ مو  نسکافه ای  وقهوه ایه نسکافه ای بدون دکلره ؟

رنگ موی 000 برای بی رنگ کردن موها + رنگ مو بلوند نسکافه ای شماره شش + رنگ مو بلوند کاپوچینو شماره هشت + واریاسیون نقره ای + اکسیدان 9 درصد و رنگ مو نسکافه ای تیره شماره 6.47 + 1/3 تیوپ رنگ مو بلوند طلایی روشن G8 + اکسیدان 2 به اندازه 5/1 برابر رنگ مو.باآموزش بالیاژ مو بدرخشید.

رنگ موی کنفی  و عسلی بدون دکلره و آسیب؟

در آموزش رنگ مو کنفی باید  اندازه های مساوی از بلوند زیتونی پلاتینه و بلوند طلایی خیلی خیلی روشن ترکیب شوند. همچنین دو سانت از واریاسیون سه صفر و مقداری هم اکسیدان شش درصد استفاده میشوند. /3 رنگ موی طبیعی شماره 9.0 را با 1/4 از رنگ مو دودی شماره 9.2 و رنگ موی 3 صفر و دو بند انگشت از واریاسیون طلایی 003 و اکسیدان نه درصد و دوازده درصد ترکیب کنید و بر روی موهای خود قرار بدهید. آموزش بعدی را در سایت eliiibeauty مطالعه نمایید.

.آموزش بالیاژ مو را در این سایت فرا بگیرید. در شکل 1آموزش بالیاژ مو را مشاهده نمایید.

آموزش بالیاژ مو الی بیوتی

شکل  1آموزش بالیاژ مو

 رنگ مو شکلاتی عسلی بدون استفاده از دکلره و آسیب؟

باآموزش رنگ مو میتوانید   در آغاز موهایتان را با استفاده رنگ موی 000 به پایه شش برسانید. سپس رنگ موی عسلی شماره 7 به اندازه 70 میل و رنگ مو شکلاتی روشن را به اندازه20 میل در ظرف بریزید. همچنین رنگ مو دودی شماره 7 را به اندازه 30 میل با 10 سانت واریاسیون نقره ای مخلوط میکنیم. وهمچنین 5 سانت واریاسیون طلایی مخلوط می کنیم و 130 میل اکسیدان دو را به آن اضافه می کنیم.  پس از گذشت 35 دقیقه موها را با آب میشوییم. آموزش بالیاژ مو هم میتواند به شما در جذاب بودن کمک کند .

 یاد آوری نکات با اهمیت و طلایی در هنگام آموزش رنگ کردن مو؟

رنگ موهای مخصوص بلوند وجود دارند. آنها می توانند با اکسیدان مناسب بدون استفاده از دکلره، موها را تا 6 پایه روشن کنند. نکته قابل توجه اینکه قبل از رنگ کردن مو بدون دکلره باید بدانید که سه نوع اکسیدان وجود دارد .آنها عبارتند از : اکسیدان شماره 1 یا 6 درصد، شماره 2 یا 9 درصد و شماره 3 یا 12 درصد.آموزش بالیاژ مو را میتوانید   تجربه کنید.

آموزش رنگ مو و روشن کردن موهای  رنگ نشده تا سه پایه؟

باید اکسیدان شماره 2 یا همان 9 درصد به کار ببرید. آن را با رنگ مورد نظر خودتان مخلوط کنید. اگر موهایی ضخیم و پرپشت دارید از اکسیدان با درصد بالاتری بهره ببرید. اگر می خواهید موهای خود را 1 پایه روشن کنید اکسیدان شماره یک یا 6 درصد استفاده کنید. همچنین با رنگ مورد نظرتان ترکیب نمایید. میتوانید موهای خود را 4 یا 5 درجه روشن کنید . پس باید از اکسیدان 12 درصد استفاده نمایید و آن را با رنگ موی مورد نظرتان ترکیب کنید. در ترکیب رنگ دقت کنید که بیشتر از دو یا سه رنگ را مخلوط نکنید. هرگز رنگ‌ ها با تن‌ های متفاوت را با هم ترکيب نکنيد زيرا ايجاد بی نظمی می کند . آموزش بالیاژ مو را با eliiibeauty  همراه باشید. درادامه شکل 2آموزش رنگ مو  مشاهده نمایید.

آموزش رنگ مو الی بیوتی

شکل  2اموزش رنگ مو

نکته قابل توجه که حتما باید آن را مد نظر قرار دهید ؟

هیچوقت رنگ‌ های تولیدی های متفاوت را با هم ترکيب نکنيد چون هر تولیدی فرمول خاص خود را دارد. رنگ‌هایی را که اختلاف تن و پايه آنها زياد نیست را می توانند در شرايط خاص زير با هم ترکيب کنند. سری سرد در يک درجه برای مثال C8 + A8 + N8

سری گرم در يک درجه  / R7 + V7  سری N با هر رنگي ولي با يک درجه مخلوط میشوند N9 + C9

آموزش بالیاژ مو میتواند به شما در زیباتر شدن کمک زیادی بکند. با الی بیوتی همراه شوید.

آیا رنگ موی طبیعی بهتر است یا رنگ غیر طبیعی؟

خب بستگی به سلیقه و نظر شخصی هر فردی داره این موضوع

آیا امکان دارد از چندین رنگ در رنگ کردن مو استفاده کرد ؟

امکان دارد ولی رنگ دلخواه ایجاد نخواهد شد .

آیا کیفیت رنگ به شادابی و طراوت مو مرتبط است؟

بله رنگهای بی کیفیت میتوانند موهای شما را خشک و وز کنند .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید