5 راه برای فیلم آموزش آمبره را $نام ببرید؟

فیلم آموزش آمبره | آموزش آمبره مو | الی بیوتی | eliiibeauty

عنوان مقاله یادگیری آمبره مو
دپارتمان اوج شید
نویسنده میترا نریمانی
تعداد کلمات 928
زمان مطالعه 9 دقیقه

فهرست مطالب

موهای برنجی: چرا این اتفاق می افتد و چگونه از آن جلوگیری کنیم

با موی برنجی چه کاری بکنیم که از بین برود؟

با انتخاب رنگ موی دائمی مناسب برای خود شروع کنید

به سالن بروید و یک تونر برای موهای برنجی دریافت کنید

لطفا از آفتاب و استخر برای مدتی دوری کنید

فهرست مطالب

شکل 1 فیلم آموزش آمبره

شکل 2 آموزش آمبره مو

موهای برنجی: چرا این اتفاق می افتد و چگونه از آن جلوگیری کنیم

هفته‌ها پس از رنگ کردن موهایتان به رنگ بلوند، متوجه چیز عجیبی می‌شوید: در فیلم آموزش آمبره دیدید سایه‌ای که با آن سالن را ترک کرده‌اید، دیگر وجود ندارد و اکنون موهایتان رنگ ناخواسته‌ای به زرد، نارنجی یا قرمز پیدا کرده است.

برنجی به رنگ های گرم ناخواسته ای اشاره دارد که در موهای رنگ شده ظاهر می شود. آموزش آمبره مو در الی بیوتی. معمولاً در موهای تیره‌ای که پلاتین یا بلوند رنگ می‌شوند اتفاق می‌افتد، اما می‌تواند در موهای برجسته شده یا در موهای روشن به قهوه‌ای نیز رخ دهد.

برای درک اینکه چرا این اتفاق می‌افتد، باید بدانید که در کل فرآیند روشن کردن مو چه اتفاقی می‌افتد. برای بلند کردن موهای تیره، سفید کردن با ترکیبی از آمونیاک و پراکسید معمولاً بخشی ضروری از معادله است. هنگامی که مو سفید می شود، ملانین، رنگدانه قهوه ای تیره تا سیاه، در فرآیندی به نام اکسیداسیون رقیق می شود. فیلم آموزش آمبره در سایت eliiibeauty موجود است.

بعد از سفید کردن، مرحله بعدی معمولاً استفاده از رنگ مو است که رنگدانه مصنوعی را روی موهای شما رسوب می دهد و در عین حال مقداری از رنگ طبیعی شما را از بین می برد. آموزش آمبره مو به صورت کاملا حرفه ای.

با موی برنجی چه کاری بکنیم که از بین برود؟

رنگ موی برنجی زمانی مشکل ساز می شود که دکلره کردن یا بلند کردن از شر تمام رنگدانه های زیرین موهای شما خلاص نمی شود و به رنگ های گرم فرصتی می دهد تا خود را نشان دهند. برای موهای بلوند روشن رنگدانه زیر زرد و برای موهای قهوه ای روشن تا مشکی رنگدانه های زیر نارنجی تا قرمز است.فیلم آموزش آمبره در سایت الی بیوتی با بازدهی بالا.

هنگامی که برنجی رخ می دهد، به این معنی است که در میان مولکول های رنگ قرمز، زرد و آبی رنگ موهای شما، مولکول های آبی سریع تر حرکت می کنند. از آنجایی که مولکول های رنگ آبی کوچکتر هستند، به راحتی تجزیه می شوند و با هر شستشو سریعتر محو می شوند. با eliiibeauty در آموزش آمبره مو بسیار موفق خواهید شد. در ادامه شکل 1 فیلم آموزش آمبره را مشاهده خواهید کرد.

فیلم آموزش آمبره الی بیوتی

شکل 1 فیلم آموزش آمبره

با انتخاب رنگ موی دائمی مناسب برای خود شروع کنید

یک رنگ موی سرد انتخاب کنید، مانند رنگی که در نام آن کلمه “خاکستر” وجود دارد، زیرا احتمال برنجی شدن آن نسبت به رنگی که گرم است کمتر است.فیلم آموزش آمبره در الی بیوتی. اگر به سمت سایه های گرمتر می روید، نگران نباشید. بسیاری از رنگ‌های روشن‌تر وجود دارند که می‌توانید آن‌ها را انتخاب کنید که تعادل خوبی از رنگ‌های سرد دارند.

به سالن بروید و یک تونر برای موهای برنجی دریافت کنید

تونر، رسوب شفاف رنگ مو که در عرض چند هفته محو می شود، فقط برای تغییر رنگ مو بدون تعهد عالی نیست.آموزش آمبره مو در سالن تخصی eliiibeauty. همچنین می تواند یک ترمیم موهای برنجی عالی باشد. تونینگ که به عنوان رنگ، لعاب یا براق نیمه دائمی نیز شناخته می‌شود، می‌تواند رنگ‌های زرد، نارنجی یا حتی قرمز ناخواسته روی موهای شما را اصلاح کند، زیرا حاوی رنگدانه کافی برای بهبود رنگ مو است. بعلاوه، این سرویس سطح درخشندگی تارهای شما را در این فرآیند افزایش می‌دهد، بنابراین شما فقط در یک جلسه به موهایتان کمک خواهید کرد.

فقط به یاد داشته باشید که براق کردن مو فقط نتایج موقتی دارد. خبر خوب این است که شما مجبور نخواهید بود با آن وضعیت آشکار دوره رشد با ریشه های خود کنار بیایید، همانطور که اگر تصمیم دارید دوباره موهای خود را رنگ کنید.

موهای خود را با شامپوی بنفش بشویید تا رنگ های گرم ناخواسته را خنثی کنید. در ادامه شکل 2 آموزش آمبره مو را مشاهده کنید.

آموزش آمبره مو الی بیوتی

شکل 2 آموزش آمبره مو

لطفا از آفتاب و استخر برای مدتی دوری کنید

ما می دانیم، می دانیم: چگونه می توان به استخر و جذب اشعه نه گفت؟ اما اگر می خواهید رنگ موی شما ثابت بماند، بهتر است از آن دوری کنید.

کلر که معمولا در استخرهای شنا یافت می شود می تواند موهای شما را خشک کند و موهای شما را کدر و مستعد آسیب کند. و هنگامی که مو آسیب می بیند، رنگ موی شما برای ماندن در جای خود مشکل تری خواهد داشت، به این معنی که فرصت های بیشتری برای رنگ موی برنجی ظاهر می شود.

قرار گرفتن در معرض نور خورشید نیز می‌تواند با محو شدن سریع‌تر رنگ مو و نمایان‌تر شدن برنجی بودن، تأثیر زیادی روی رنگ موهای شما بگذارد. بنابراین دفعه بعد که بیرون می روید، مطمئن شوید که از ضد آفتاب مو استفاده کرده اید.

چگونه فیلم آموزش آمبره مو را ببینیم؟

با عضویت در سایت الی بیوتی شما میتوانید تمامی دوره ها را مشاهده کنید.

با چه روشی میتوان موی برنجی را از بین برد؟

با استفاده از شامپوی مخصوص میتوان این امر را جبران کرد.

چگونه موی طبیعی راحت تر رنگ میگیرد؟

چون تا به حال رنگ نشده است این امر ساده تر است.

دیدگاهتان را بنویسید