اموزشگاه آنلاین خدمات رنگ مو

شروع الی بیوتی از کجا بود؟

سلام. من الی موسس برند الی بیوتی هستم. تخصص من حوزه های مختلف آرایشگری است و بیش از همه در حوزه ی رنگ مو فعالیت میکنم. در سالنی که در حال حاضر هستیم هردو حوزه آموزش رنگ مو و خدمات رنگ مو به مشتریان عزیز ارائه میشود. این وبسایت را راه اندازی کردم تا تو دوست عزیزم بتونی بیشتر با خدمات و تخصص های ما آشنا بشی. همچنین اون چیزی که نیاز داری رو ما بهت ارائه میدیم. بزرگترین خدمتی که سعی کردیم در سایت پیاده سازی کنیم این بود که آموزش های آنلاین رنگ مو را در شکل ها و طرح های مختلف به مشتریان عزیز ارائه بدهیم. پس از وبسایت eliiibeauty دیدن کنید و خدمات دریافت کنید.

مشاهده آموزش های الی

درباره الی

هنر من ایجاد زیبایی های بسیار است. هر روزی که من از خواب بر میخیزم در تلاش هستم تا دنیایی که در اونم رو زیباتر کنم. به افراد بسیاری کمک کنم که خوشگلی هایی که میخواهند رو به تصویر بکشند. رنگ موهایی که شما در کمتر جایی میبینید تا میتوانید هر روز در سایت و اینستاگرام من ببینید. همچنین همیشه دوست داشتم که خلاقیت و هنر خودم رو بیشتر از همیشه با افراد دیگه ای هم آموزش بدم. برای همین هم این آموزشگاه آنلاین خدمات رنگ مو رو راه انداختم تا افرادی هم که امکانات زیادی ندارند بتونن از خدمات من استفاده کنند. همینطور اگه به پیج اینستاگرام من هم مراجعه کنید میتونید بیشتر نمونه کار های من رو ببینید. امیدوارم که الی بیوتی بتونه به شما کمک کنه بهترین خودتون باشید.

اینستاگرام الی
اموزشگاه آنلاین خدمات رنگ مو
آموزش آنلاین خدمات مو

در الی بیوتی چخبر است؟

در الی بیوتی تمام تلاش متخصصین ما این است که شما بتوانید به بهترین شکل ممکن زیبایی های موهای خود و دیگران را تامین کنید. به آموزش پذیران عزیز تمامی تکنیک ها و اقدامات مورد نیاز جهت بهترین شدن را یاد خواهیم داد. همچنین بهترین خدمات به عزیزانی که قصد دارند موهایی جذاب، متفاوت و دلنشین را داشته باشند ارائه میشود. در eliiibeauty به بهترین تبدیل خواهی شد. همین حالا به مقالات سایت و یا آموزش های آنلاین خدمات مو مراجعه کن و قدم اولت رو بردار.

الی بیوتی
50 آموزش ارائه شده
1200 هنرآموز فارق التحصیل شده
60 سال تجربه
28 مدرس متخصص

همکاران ما

همراهان مادی و معنوی ما